Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Mirek

 - fotograf Prudnik
Fotografia ślubna Prudnik, województwo Opolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 5
Poleceń: 94
Odsłon: 19896

Staram się być w tle całej uroczystości, czasami zapuszczam się dalej, ale zawsze wynikiem tego jest zdjęcie - dobre zdjęcie.

Niebanalne zdjęcia, niebanalne pomysły, każda sesja jest inna tak jak każda para jest inna.

Masz już dość zdjęć jak tysiące innych to dobre miejsce odnalazłaś(eś).

Skontaktuj się ze mną - znajdziemy idealne rozwiązanie i zrobimy idealne zdjęcia dla upamiętnienia Waszego najważniejszego dnia w życiu.

Zajrzyj do portfolio ...

Sprzęt

Fotografuję sprzętem profesjonalnym pełnoklatkowym aparatem marki Canona (wraz ze sprzętem zapasowym) do tego zestaw jasnych stałoogniskowych szkieł pozwalających na pracę w praktycznie każdych warunkach.

No ale sprzęt jest mniej ważny niż pasja a potem jej przeniesienie na papier fotograficzny...

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1350 zł
1350 zł

Plener w tygodniu

800 zł
Plener ślubny w tygodniu dla par (bez zaślubin), które chcą miec plener ślubny w tygodniu po lub przed weselem. Kilka miejsc + kilka godzin i mnóstwo profesjonalnych zdjęc. Zapraszam
800 zł

Napisz do fotografa

1350 zł / sesja
Fotograf Mirek, Prudnik
Fotograf Mirek, Prudnik Ocena: 5,00 / 5 5 opinii
Dziękujemy za profesjonalizm i zaangażowanie. Dobry kontakt, miłe usposobienie, w czasie sesji plenerowej można było odczuć że fotografia jest pasją pana Mirka. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwości na efekt końcowy:)
Marta Lisiecka, ślub: 2014-04-26
Mirek to fantastyczny fotograf. Mieliśmy z Nim wspaniały kontakt przed, w trakcie i po ślubie. Zdjęcia zostały wykonane bardzo profesjonalnie i nie czuliśmy żadnego stresu podczas sesji, bo Mirek ma super podejscie do ludzi. Współpraca z Mirkiem to czysta przyjemność i dzięki Niemu mamy przepiekną pamiątkę w postaci cudownych i niepowtarzalnych zdjęć, których nie zamienilibyśmy na żadne inne.
Paulina Zak, ślub: 2010-05-15
Rewelacja. Polecamy każdemu. Pełen profesjonalizm, luz i niesamowite podejście do pracy, pasję i ciągle nowe pomysły. Pozdrawiamy serdecznie Basia i Janusz.
Barbara i Janusz Wylągowie, ślub: 2009-09-12
Mirek - bo od razu przeszliśmy na Ty, wykonał nam wspaniałą sesję ślubną. Jesteśmy bardzo zadowoleni za równo z efektu końcowego jak i samej współpracy. Jest profesjonalnym fotografem, nie widoczny podczas wykonywania zdjęć a przy tym bardzo sympatycznym człowiekiem. Zdjęcia są pomysłowe i niepowtarzalne. Atmosfera była luźna przez co i zdjęcia są naturalne, żadnego sztucznego pozowania, nienaturalnych poz itp. Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim zainteresowanym.
Małgorzata i Grzegorz Kamińscy , ślub: 2009-06-06
fotograf spisał si ę na medal, sympatyczny i konkretny. Zdjęcia ciekawe i właśnie takie jakie chcieliśmy mieć. z pewnością polecimy firmę znajomym w potrzebie :-)
Aneta Marcin Urbanik, ślub: 2008-12-27
Wykonanie: DigiHex Systems