Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Mirek

 - fotograf Prudnik
Fotografia ślubna Prudnik, województwo Opolskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 95

Napisz do fotografa

Sprzęt

Fotografuję sprzętem profesjonalnym pełnoklatkowym aparatem marki Canona (wraz ze sprzętem zapasowym) do tego zestaw jasnych stałoogniskowych szkieł pozwalających na pracę w praktycznie każdych warunkach.

No ale sprzęt jest mniej ważny niż pasja a potem jej przeniesienie na papier fotograficzny...

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1350 zł
1350 zł

Plener w tygodniu

800 zł
Plener ślubny w tygodniu dla par (bez zaślubin), które chcą miec plener ślubny w tygodniu po lub przed weselem. Kilka miejsc + kilka godzin i mnóstwo profesjonalnych zdjęc. Zapraszam
800 zł
Fotograf Mirek, Prudnik
Fotograf Mirek, Prudnik Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Świetny kontakt, miło, wszystko tak jak miało być
Anna Smolińska i Dawid Jakubek, ślub: 2018-06-01
Dziękujemy za profesjonalizm i zaangażowanie. Dobry kontakt, miłe usposobienie, w czasie sesji plenerowej można było odczuć że fotografia jest pasją pana Mirka. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwości na efekt końcowy:)
Marta Lisiecka, ślub: 2014-04-26
Mirek to fantastyczny fotograf. Mieliśmy z Nim wspaniały kontakt przed, w trakcie i po ślubie. Zdjęcia zostały wykonane bardzo profesjonalnie i nie czuliśmy żadnego stresu podczas sesji, bo Mirek ma super podejscie do ludzi. Współpraca z Mirkiem to czysta przyjemność i dzięki Niemu mamy przepiekną pamiątkę w postaci cudownych i niepowtarzalnych zdjęć, których nie zamienilibyśmy na żadne inne.
Paulina Zak, ślub: 2010-05-15
Rewelacja. Polecamy każdemu. Pełen profesjonalizm, luz i niesamowite podejście do pracy, pasję i ciągle nowe pomysły. Pozdrawiamy serdecznie Basia i Janusz.
Barbara i Janusz Wylągowie, ślub: 2009-09-12
Mirek - bo od razu przeszliśmy na Ty, wykonał nam wspaniałą sesję ślubną. Jesteśmy bardzo zadowoleni za równo z efektu końcowego jak i samej współpracy. Jest profesjonalnym fotografem, nie widoczny podczas wykonywania zdjęć a przy tym bardzo sympatycznym człowiekiem. Zdjęcia są pomysłowe i niepowtarzalne. Atmosfera była luźna przez co i zdjęcia są naturalne, żadnego sztucznego pozowania, nienaturalnych poz itp. Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim zainteresowanym.
Małgorzata i Grzegorz Kamińscy , ślub: 2009-06-06
fotograf spisał si ę na medal, sympatyczny i konkretny. Zdjęcia ciekawe i właśnie takie jakie chcieliśmy mieć. z pewnością polecimy firmę znajomym w potrzebie :-)
Aneta Marcin Urbanik, ślub: 2008-12-27
Wykonanie: DigiHex Systems