Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Michał

 - fotograf Wrocław
Fotografia ślubna Wrocław, województwo Dolnośląskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 24
Odsłon: 13027

Przygotowanie sesji ślubnej to dla Michała gromny zaszczyt i ogromna odpowiedzialność. Obsługę fotograficzną traktuję bardzo poważnie i profesjonalnie, Michał świadczy usługi na najwyższym światowym poziomie.

 

Jest osobą z ogromnym poczuciem humoru. Jest też osobą mobilną, przez co działa na terenie Polski i Europy.

 

Każdą sesję omawia na wcześniejszym spotkaniu, zawsze bierze pod uwagę Państwa propozycje lub pomysły oraz oczekiwania w stosunku do zdjęć.  

 

Typowy dzieńjego pracy z Państwem rozpoczyna się zdjęciami przygotowań Pana I Pani młodej (np. u fryzjera, w salonie kosmetycznym lub w domu), później odbywa się zazwyczaj błogosławieństwo rodziców i ceremonia zaślubin (posiada praktykę ceremonii różnowyznaniowych). 

 

Podczas przyjęcia weselnego jest obecny do oczepin włącznie.

 

Posiada kilka pakietów do wyboru.

 

Dla Michała nie ma ludzi "nie-fotogenicznych" czy „spiętych”, jest osoba kontaktową i potrafi wytworzyć atmosferę wzajemnego zaufania podczas zdjęć, czego nauczył się poprzez wieloletnią pracę z ludźmi.

Mochał nie wykonuję typowych i nudnych zdjęć ustawianych, podczas uroczystości ślubu stara się być niewidoczny ale zauważa wszystko, co ważne dla Państwa i jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, aby móc uwiecznić najważniejszy dzień w Państwa życiu oraz emocje waszych bliskich z tym związane.

 

POlecamy serdecznie

Pana Michała

Sprzęt

Michał Posiada profesjonalny sprzęt, urządzenia i akcesoria fotograficzne. Podczas fotografowania uroczystości ślubu i wesela używa: Canon Eos 5DIII + Canon Eos 5DIII + 24-70 f/2.8 L + 70-200 f/2.8 L + 85 f/1.2LII +2x Canon Speedlite EX II + Canon 16-35 f2.8L II. Posiada sprzęt studyjny. Posiadamy również własny salon kosmetyczny - Le Mirage Wrocław.

 

Zapraszamy.

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3490 zł
3490 zł

Napisz do fotografa

3490 zł / sesja
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems