Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Michał

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 123

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3300 zł
3300 zł

Reportaż + sesja

3300 zł
Pakiet obejmuje kompletny reportaż z dnia ślubu, aż do końca oczepin (1:00 w nocy) oraz sesję plenerową innego dnia. Zdjęcia otrzymujecie w formie cyfrowej na pendrive i w formie galerii internetowej na 1 rok. Dodatkowo album lub fotoksiążka premium.
3300 zł

Sesja plenerowa

750 zł
Plenerowa sesja ślubna w dowolnie wybranym czasie i miejscu.
750 zł

Sprzęt

Pracuję na profesjonalnych lustrzankach Nikon z jasnymi obiektywami, pozwalającymi na pracę w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach oświetleniowych, od szerokiego kąta po teleobiektywy ze stabilizacją obrazu. Na salach weselnych używam oryginalnego systemu oświetleniowego Nikon wraz z kompletem dyfuzorów i nakładek kolorystycznych.

 

Fotograf Michał, Warszawa
Fotograf Michał, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Zdjecia zrobione bardzo profesjonalnie i pieknie bardzo dobry kontakt z fotografem zadnych problemow, sesja zdjeciowa piekna pomimo slabej pogody zdjecia jak z filmu. Polecam serdecznie! :)
Dorota Kulesza Krzysztof Kowalski, ślub: 2018-08-18
Michał zrobił nam reportaż ślubu i tez sesję w plenerze. Jesteśmy bardzo zadowoleni, Michał jest bardzo przyjemny i bardzo profesjonalny. Zdjęcia są znakomite, kompozycja jest bardzo profesjonalna i artystyczna. Serdecznie polecam. We hired Michał as our wedding photographer and also for a separate photo shoot in the park/in town. He was extremely professional and very friendly. We are delighted with the quality and artistic composition of the photos. Highly recommended.
Filip Wyszynski z Alina, ślub: 2018-07-28
Bardzo profesjonalny, dobry fotograf, a do tego serdeczny i ciepły człowiek. Towarzyszył nam od przygotowań (które momentami były naprawdę gorące!), dbając o to, byśmy w tak ważnym dniu mieli pamiątkę z każdej chwili. Gorąco polecamy Michała!
Olga Szadkowska, Michał Mańkowski, ślub: 2016-09-17
Serdecznie polecam! Dobry kontakt, profesjonalne podejście, ale przede wszystkim świetne zdjęcia. Finalnie dostaliśmy znacznie więcej zdjęć niż początkowo się umawialiśmy. Wszystkie wyraźne, ostre i delikatnie wyretuszowane. Serdecznie polecamy jeśli ktoś jest jeszcze niezdecydowany :)
Maksym Stala, ślub: 2016-09-10
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy p.Michała. Wykonał piękne zdjęcia, dokładnie takie o jakie prosiliśmy a nawet jeszcze lepsze. Nie narzucał swojej wizji, podpowiedział nam parę rzeczy odnośnie przebiegu ślubu i wesela i dzięki Jego zaangażowaniu powstał przepiękny reportaż z naszego szczególnego dnia. P.Michał nie narzucał się gościom swoją obecnością, robił zdjęcia trochę z boku, dzięki czemu nie były one "pozowane" a udało Mu się uchwycić niesamowite chwile. Polecamy :)
Anastazja Jeżak i Karol Jawornik, ślub: 2016-08-19
Od początku Michał dał się poznać jako profesjonalista od razu spodobały nam się jego pomysły, które potwierdził świetnymi zdjęciami. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobrze zorganizowany, odpowiedzialny i kreatywny. Polecamy z całą pewnością! Kristina i Sebastian
Kristina Mikhailenko i Sebastian Kicka, ślub: 2016-06-25

Zobacz także galerie innych fotografów

Tomek - fotograf Warszawa

2900 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(66 opinii)
Poleceń: 520

Szukacie zawodowego fotografa, który w sposób profesjonalny uwieczni jedną z najważnieszych chwil Waszego życia? W takim razie zapraszam do skorzystania ...

Piotr - fotograf Warszawa

2900 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 408

Jestem fotografem ślubnym i wiem doskonale, jaką rolę pełni fotograf na organizowanych uroczystościach ślubnych i weselnych. Młode pary oczekują od ...

Sebastian - fotograf Warszawa

3900 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(9 opinii)
Poleceń: 230

Spotkajmy się na kawie, opowiem o sposobie swojej pracy i dowiem się od Was o szczegółach Waszego wydarzenia. 

 

Porozmawiajmy :)

 

Pełna oferta ...

Wykonanie: DigiHex Systems