Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Michał

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 85

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1400 zł
1400 zł

Sprzęt

Pracuje z sprzętem Canon i całą gama obiektywów dla profesjonalistów - seria L.

Fotograf Michał, Warszawa
Fotograf Michał, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 11 opinii
Michał super wykonuje swoją pracę, pełen profesjonalizm :) Mieliśmy z nim świetny kontakt. Zdjęcia bardzo nam się podobają. Polecamy jak najbardziej !!!
Tomasz i Patrycja, ślub: 2018-10-06
Jeszcze nie dostaliśmy zdjęć ale sama współpraca 10/10. Michał jest przesympatyczny;) czwkamy na zdjecia z niecierpliwością.
Daria Klimczak i Mikołaj Zabroski, ślub: 2018-09-01
Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z Michałem oraz wykonanych przez niego zdjęć. Wykazał się dużym profesjonalizmem, smakiem oraz stylem. Nie narzucał swojego zdania, ale delikatnie proponował jakże skuteczne rozwiązania. Zdjęcia jak również kontakt z Michałem oceniamy na 6+ :). Mamy cudowną pamiątką na całe życie. Z całego serducha POLECAMY i dziękujemy raz jeszcze :)
Mirella Chromińska Kamil Słomka, ślub: 2018-08-25
Polecam Super zdjęcia super człowiek ! ! !
Jakub Cieslak, ślub: 2018-08-18
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem. Dużo fajnych pomysłów z których oczywiście warto skorzystać :) Doskonały kontakt, otwartość na klienta, po prostu pełny profesjonalizm. Dziękujemy za bardzo ładne zdjęcia. Gorąco polecamy! Kasia i Artur
Katarzyna Zbroja, ślub: 2018-06-16
Zdjęcia super - jesteśmy bardzo zadowoleni. Mnóstwo ciekawych pomysłow na ich wykonanie. Plener - serdeczność i otwartość pozwoliła pokonać nam skrępowanie , dzięki czemu efekt końcowy przerósl nasze oczekiwania, a do tego super spędzony czas.Profesjonalista w każdyn calu, świetny człowiek. Już polecamy i będziemy polecać. Michale jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Marzena Gwizdała Maciej Malejko, ślub: 2018-06-02
Michał jest sympatycznym człowiekiem i dobrym fotografem. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej i reportażu ślubnego wyszły pięknie.
Magdalena Skuza i Robert Wójcik, ślub: 2017-09-09
Klasa, klasa i jeszcze raz klasa! Bardzo dobra współpraca i świetne zdjęcia:)
Paweł Grzesik, ślub: 2017-07-29
Jednym słowem POLECAMY :) współpraca z Michałem to sama przyjemność
Agnieszka i Maciek, ślub: 2017-06-02
Bardzo ladne i artystyczne zdjęcia :) na weselu w ogóle nie było czuć jego obecności a pomimo to wszystkie momenty świetnie uchwycone :) super fotograf jakbyśmy mieli wybierać drugi raz to ma pewno nikogo innego :)
Maciej i Zuzia, ślub: 2017-02-11
Fotograf idealny ;-) Zrobił nam świetne zdjęcia i filmy, a jednocześnie był bardzo dyskretny na samym weselu. Miał kilka naprawdę dobrych pomysłów. Nie terroryzował gości :-) Wielu z nich było pozytywnie zaskoczonych jego profesjonalizmem. Bardzo łatwo łapie kontakt, sprawia, że uczestnicy czują się swobodnie. Dla nas ważne było, by specjalnie nie pozować i uniknąć sztuczności. Udało się to znakomicie. Jeśli nie chcecie czuć się marionetkami przestawianymi z kąta w kąt - zdecydowanie wybierzcie Michała! Ola i Paweł
Ola i Paweł, ślub: 2016-12-30

Zobacz także galerie innych fotografów

mario - fotograf Warszawa

1500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(18 opinii)
Poleceń: 280

Nie przeczytacie tutaj nadętych frazesów o " pasji ", nic też nie napiszę o tandetnej " promocji ". Wykonuję zdjęcia ...

Piotr - fotograf Warszawa

990 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(10 opinii)
Poleceń: 222

O mnie:

Fotografią zajmuję się od około 10 lat. Przez ten okres rozwijałem swoje umiejętności, szukałem drogi i kierunku w fotografii ...

Łukasz - fotograf Warszawa

1700 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(4 opinie)
Poleceń: 134

Banałem byłoby napisanie, że "fotografia jest moją pasją". To już jest znaczna część mojego życia.

 

Od ponad 10 lat rozwijam się w ...

Wykonanie: DigiHex Systems