Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Michał

 - fotograf Mińsk Mazowiecki
Fotografia ślubna Mińsk Mazowiecki, województwo Mazowieckie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 14
Odsłon: 6392

Ślub to przepiękna, bardzo ważna, doniosła i nieodwracalna uroczystość.

Młode Pary z tej uroczystości pragną mieć wykonane zdjęcia, które będą najlepszą pamiątką na bardzo długie lata. Ślubne zdjęcia zajmują w albumie wyjątkowe miejsce po to, by można je było podziwiać. Emocje, jakie towarzyszą chwilom podczas zawierania małżeństwa, doskonale uwidocznione powinny być na ślubnej fotografii.

Podczas fotografowania uroczystości ślubnej i po niej organizowanego wesela, zawsze staram się pokazać emocje, które towarzyszą Wam w tym jakże ważnym i pięknym dniu. Na zdjęciach ukażę Wasze szczęście, radość, wzruszenia…

Bardzo ważny dla mnie jest kontakt z Wami. Poznaję wtedy Wasze oczekiwania, osobowości, otwieram się na wszelakie koncepcje realizacji fotografii. Posiadam rozlegle doświadczenie fotograficzne oraz retuszerskie. Skupiam się głównie na fotografii Ślubnej oraz reklamowej. 

Doświadczenie, które zdobyłem opiera się na 7 latach pracy. Ukończyłem Akademię Fotografii w Warszawie, oraz reklamę. Dysponuje najnowszym sprzętem fotograficznym, który daje szerokie możliwości działania. 

 

Szczegóły ofert przedstawiam na spotkaniu bądź w wiadomości zwrotnej poprzez portal fotograf-wesele.pl

 

Gorąco zapraszam!

Sprzęt

Podczas fotografowania korzystam z nowoczesnego sprzętu fotograficznego firmy Canon. Używam: aparat: Canon 5d mark II oraz zapasowe body, obiektywy Canon Seria Luxury.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2500 zł
2500 zł

Napisz do fotografa

Bardzo dobra współpraca z fotografem, kontakt bardzo dobry, Pan Michał robi bardzo fajne ujęcia, ma swoje bardzo dobre wizje. Polecam Pana Michała
Wojciech Kaim, ślub: 2018-06-02
Wykonanie: DigiHex Systems