Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Michał

 - fotograf Kraków
Fotografia ślubna Kraków, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 37
Odsłon: 3938

 Rocznik ´84.


Ukończyłem filozofię i teologię na UKSW oraz uczyłem się fotografii w 3–letnim studium Warszawskiej Szkoły Fotografii Mariana Schmidta.

Fascynacja personalizmem i fotografią humanistyczną siłą rzeczy skierowały moje pole widzenia wokół człowieka, co z kolei rozwijam fotograficznie w portrecie i reportażu.

Nie lubię nudy i powtarzalności, dlatego upodobałem sobie fotografię ślubną, która co raz pozwala być atakowanym przez masę bodźców wizualnych i pracę zamieniać w wielką przyjemność.

Podczas uroczystości ślubnej wykonuję ślubne fotografie, które będą na bardzo długie lata najlepszą pamiątką. Na nich ukazuję nie tylko wszystkie najważniejsze chwile z uroczystości ślubnej, ale Waszą radość, szczęście,  uśmiechy na twarzy…

 

Zapraszam do kontaktu z moją osobą.

Sprzęt

Pełnoklatkowe aparaty i obiektywy Canona pozwalające na fotografowanie w każdych warunkach.

W czasie pracy regularnie wykonuję kopie zapasowe zarejestrowanego materiału, aby wyeliminować do minimum potencjalne problemy z utratą danych.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3000 zł
3000 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Michał, Kraków
Fotograf Michał, Kraków Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Pan Michał robi przepiękne zdjęcia, "łapie momenty", chwyta ruch, na zabawie weselnej jest go wszędzie pełno, a jednak nie rzuca się w oczy. Goście byli pod wrażeniem, para młoda tym bardziej. Zdecydowanie polecam. Cena jest adekwatna do usługi, a moze i nawet za niska. Za tej jakości zdjęcia wielu fotografów życzy sobie dużo więcej. Jeszcze raz POLECAM!!!
Łucja Gawin, Rafał Pastuszak, ślub: 2012-07-21
Wykonanie: DigiHex Systems