Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Michał

 - fotograf Gdynia
Fotografia ślubna Gdynia, województwo Pomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 71
Odsłon: 16031

W dzisiejszych czasach ślubne zdjęcia powinny stanowić pamiątkę, która zwraca na siebie uwagę wyjątkowością wykonania. Każda młoda para pragnie mieć fotografa ślubnego, który potrafi dla nich wykonać zdjęcia na miarę ich oczekiwań. Wybór odpowiedniego i doświadczonego fotografa ślubnego jest jedną z ważniejszych decyzji, które młode pary podejmują w ramach przygotowań do ślubu. Proponuję Państwu moja osobę. Na pewno Was nie zawiodę. Będziecie pod każdym względem mojej pracy zadowoleni. Gwarantuje wysoką jakość wykonywanych przeze mnie zdjęć. Bardzo Was proszę, usiądźcie ze spokojem razem i obejrzyjcie moje prace i myślę osobiście, że to ułatwi Wam wybór mojej osoby.  

 

Tego wyjątkowego dnia jestem do Waszej dyspozycji i Wy decydujecie jak chcecie wykorzystać mój czas. Zazwyczaj jestem obecny już w trakcie przygotowań do ślubu (z reguły u Panny młodej), błogosławieństwa udzielanego przez rodziców, drogi do kościoła lub USC, ceremonii ślubnej w kościele lub w USC i w trakcie wesela aż do oczepin.

 

 

Wasze zdjęcia będą dostępne w galerii internetowej (dostęp jest zabezpieczony hasłem), do której link możecie szybko rozesłać gościom i znajomym.

Posiadam różne pakiety.i jestem otwarty na wszelkie propozycje z Waszej strony. Zarówno w kierunku rozszerzenia zakresu jak i ew. rezygnacji z którejś z pozycji oferty.

 

Informacja dla czystej formalności: posiadam niezbędne zezwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych. 

 

Sprzęt

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie firm Leica i Nikon. Jasne obiektywy zapewniają mi możliwość komfortowej pracy oraz świetne efekty również w trudnych warunkach oświetleniowych. W uzasadnionych przypadkach wspomagam się lampą błyskową, ale zawsze staram się być 'niewidoczny' i 'bezszelestny'.

 

W trakcie uroczystości zawsze jestem przygotowany na ewentualną awarię sprzętu i dysponuję zestawem zapasowym.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

5500 zł
5500 zł

Reportaż ślubny

4600 zł
Dzień Waszego ślubu zapisany w kilkuset klatkach. Zapytajcie o szczegóły.
4600 zł
5500 zł / sesja
Fotograf Michał, Gdynia
Fotograf Michał, Gdynia Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Super jak najbardziej polecam!
Karolina i Aidan Murphy, ślub: 2009-09-12
Wykonanie: DigiHex Systems