Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Mariusz

 - fotograf Katowice
Fotografia ślubna Katowice, województwo Śląskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 28
Odsłon: 4736

Jestem człowiekiem szczęśliwym, bo robię to co lubię, a staram się to robić najlepiej jak tylko potrafię, ciągle się rozwijam, śledzę nowe trendy w fotografii, doskonalę obróbkę zdjęć…chcę być najlepszy :)

Ślub to niezwykłe, niepowtarzalne, niecodzienne wydarzenie rodzinne. To zawsze wspaniała i doniosła uroczystość. Każdy ślub jest inny, ale zawsze porusza serca zakochanych. Z każdą parą pracuje się inaczej i dlatego każde zlecenie traktuję indywidualnie.

Proponuję Państwu kontakt z moją osobą. Wtedy ustalimy wszystkie sprawy związane z moim fotografowaniem. Ustalimy moment, od którego pragniecie mieć wykonywane zdjęcia ślubne, ustalimy miejsce i termin wykonywania zdjęć w plenerze. Ja poznam Wasze oczekiwania i propozycje. Na pewno we wszystkim się dogadamy.  

Nie uznaję sztywnego czasu pracy, dostosowuję się do zaistniałej sytuacji, dlatego warunki przedstawionego pakietu standardowego są tylko orientacyjne. Zawsze przedstawiam ofertę „pełnego” reportażu, czyli zaczynam pracę od przygotowań (u Pani lub Pana Młodego), a kończę po oczepinach. Wtedy gotowy materiał opowiada historię całego dnia. Jest to oczywiście tylko moja propozycja i ofertę tą można dowolnie modyfikować :) Wszystko zależy zawsze od Was.

Efektem mojej pracy jest ok.300-400 zdjęć starannie wybranych i „obrobionych”, które mogą być przekazane w różnej formie: płyta DVD, odbitki na papierze, gotowy album ze zdjęciami. Od tego jest również uzależniona cena końcowa.

Dysponuję profesjonalnym sprzętem fotograficznym pozwalającym dostosować się do każdej sytuacji, a także zawsze posiadam sprzęt fotograficzny zapasowy (aparat, obiektywy, lampy) w razie (odpukać) niespodziewanej awarii.

 Przyjmuję zlecenia i pracuję na terenie całego kraju.

 Ukończyłem specjalny kurs i posiadam pozwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych, wydane przez Kurię Biskupią.

Sprzęt

Posiadam cyfrowy sprzęt marki Canon oraz całą masę wyposażenia dodatkowego pozwalającą na dostosowanie się do zastanych warunków.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1700 zł
1700 zł

Napisz do fotografa

[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems