Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Marek

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 2
Poleceń: 69
Odsłon: 21468

Jestem fotografem ślubnym i bardzo chętnie fotografuję uroczystości ślubne i po nich organizowane wesela. Z tych uroczystości wykonuję profesjonalną fotografię ślubną, która posiadam w swojej ofercie…

Nadmieniam, że współpracuję z telewizją, radiem, agencjami i prywatnymi klientami. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie i wszystkie warunki dostosowane są do wymagań i "wyobraźni" Klienta.

 W swojej galerii w portalu fotograf-wesele.pl staram się prezentować tylko najbardziej aktualne prace pokazując również bardzo wdzięczne sesje narzeczeńskie. Pracuję również we Francji ( Paryż - sesje indywidualne).

Nie pracuję na czas, ważny jest dla mnie kompletny materiał...

Zapraszam do kontaktu z moją osobą!

 

Sprzęt

Profesjonalny sprzęt fotograficzny  firm Canon, Nikon, Sony, Leica.

Posiadam stały kontak ze studiami na terenie całego kraju.

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

4200 zł
4200 zł

Paryż - foto

3500 zł
Ekskluzywna sesja w Paryżu
3500 zł

Napisz do fotografa

4200 zł / sesja
Fotograf Marek, Warszawa
Fotograf Marek, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Dziękujemy Markowi za bardzo udaną współpracę. Zdjęcia zarówno z sesji plenerowych, jak i wesela są rewelacyjne, zgodne z naszymi oczekiwaniami. Marek ma szczególną umiejętności wybierania urokliwych miejsc na sesje. Zdjęcia wyglądają jak z najlepszych kampanii reklamowych. Rodzina była zachwycona w szczególności zdjęciami czarno-białymi. Szybki był także czas obróbki zdjęć, które otrzymaliśmy nawet dzień lub dwa po sesji, co stanowi rzadkość. Polecamy!!! Gosia&Kuba z Warszawy
Jakub Gosia, ślub: 2011-04-30
Doskonałe połączenie profesjonalizmu i prawdziwej pasji. Bardzo miła, otwarta i kreatywna osoba - co nie tylko pozwala się czuć swobodnie podczas sesji, ale naprawdę dobrze się w tym czasie bawić. I co najistotniejsze w tak ważnym wydarzeniu...fotografuje emocje, nie tylko ludzi. ZDECYDOWANIE polecam.
Agnieszka i Robert, ślub: 2009-08-15
Wykonanie: DigiHex Systems