Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Marek

 - fotograf Płock
Fotografia ślubna Płock, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 2
Poleceń: 9
Odsłon: 9656

Ślub jest uroczystością rodzinną i zwykle gromadzi bliskie osoby. To zawsze doniosła i ważna uroczystość, po której to Młodzi ludzie są małżeństwem.

Z uroczystości ślubu i organizowanego wesela - najlepszą pamiątką są zdjęcia ślubne. One uwieczniają stany emocjonalne, jakie towarzyszyły w trakcie ślubu.

Praca moja podczas uroczystości ślubnej i wesela to dla mnie zawsze ogromnie ciekawe wyzwanie, poszukiwanie indywidualnego ujęcia tematu i źródło interesujących doświadczeń. W trakcie wykonywania zdjęć plenerowych, we wnętrzach czy w studio, staram się zawsze uzyskać twórczy klimat, atmosferę korzystną do współpracy i przynoszącą efekty w postaci niekonwencjonalnych fotografii, których oczekujecie.

Realizując reportaż z uroczystości Waszych zaślubin, stawiam natomiast na to, by uchwycić w atrakcyjnej formie- dla Was oraz Waszych przyszłych dzieci i wnuków :-) - wszystko co istotne i jednocześnie jak najmniej przeszkadzać. Zdjęcia ślubne muszą być w wykonaniu profesjonalnymi. Powinny zawierać one wszystkie momenty najważniejsze i jednocześnie doniosłe.

Zapraszam do kontaktu z moja osobą. Przed przyjęciem zlecenia uważam za konieczne, byśmy się osobiście najlepiej spotkali na kawie. Wtedy jest okazja, ze na luzie omówimy szczegóły, wymienimy uwagi, ustalimy oczekiwania i poznamy gusta. Przedstawię Wam wtedy portfolio i pełne realizacje ślubne mojego autorstwa. Oglądając prace w galerii możecie wstępnie ocenić, czy mój sposób widzenia i utrwalenia tego dnia Wam odpowiada. Oczywiście ja zawsze dostosuję się do Waszych poleceń i oczekiwań. Jestem pewny, że z mojej pracy będziecie Państwo zadowoleni.

Zapraszam...

Sprzęt

Podczas uroczystości ślubnej, wesela i do wykonywania zdjęć plenerowych, stosuję nowoczesny, profesjonalny sprzęt i urządzenia fotograficzne -  jest nim  głównie system firmy NIKON.

Posiadam studio fotograficzne i różnoraki nowoczesny sprzęt- studyjny i mobilny.

Fotografując na Waszym ślubie, weselu będę miał przy sobie - jak zwykle - również zapasowy komplet sprzętu :-)

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Marek, Płock
Fotograf Marek, Płock Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
bardzo profesjonalny
Aldona i Sławomir Gulczyńscy, ślub: 2010-09-11
Pełen profesjonalizm! Pan Marek podchodzi do swojego zawodu z ogromną pasją i zaangażowaniem, o czym świadczą efekty jego pracy. Jako wymagający klienci, jesteśmy w 100% zadowoleni ze świadczonych usług fotograficznych. Jest osobą otwartą, komunikatywną i serdeczną, co ułatwia i niewątpliwie uprzyjemnia współpracę. Szczerze polecamy!! Milena i Artur Jankowscy
Milena, Artur Jankowscy, ślub: 2010-07-31
Wykonanie: DigiHex Systems