Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Marcin

 - fotograf Legionowo
Fotografia ślubna Legionowo, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 8
Odsłon: 3367

Ślub to ważne i doniosłe wydarzenie rodzinne, bo w tym dniu młodzi ludzie staną się małżeństwem. Każda para pragnie z tej uroczystości mieć pamiątkę. Pamiątką najlepszą są zdjęcia ślubne, które muszą być wysokiej jakości.

Jestem fotografem ślubnym i zawsze na zdjęciach i fotografiach ślubnych uchwycę Wasze szczęście, radość i inni emocje.

Wykonując reportaż towarzyszę Wam jako cichy obserwator, a nie reżyser. Uwieczniam dzięki temu prawdziwe emocje, uśmiechy czy łzy szczęścia, a nie tylko z góry zaplanowane kadry. Uwieczniam wszystkie ważne, ciekawe i i doniosłe chwile.

Przez ostatnich kilka lat miałem okazje i przyjemność uczestniczyć w wielu szkoleniach i warsztatach fotograficznych związanych z fotografią ślubną, ale nie tylko taką. Pracując pod okiem fotografów robiących zdjęcia m.in. dla Twój Styl, czy TVN., wiele się nauczyłem. Często uczestniczę również w spotkaniach fotografów ślubnych organizowanych przez fora. Stale na bieżąco jestem w trendach obróbki fotograficznej czy technikach wykonywania reportażu.

Gwarantuję profesjonalne wykonanie reportażu i fotografii ślubnych. Zdjęcia plenerowe proponuję, aby wykonywać już po ślubie i weselu (ale decyzja zależy tylko od Was).

Jako fotograf ślubny posiadam wymagane uprawnienia do uwieczniania uroczystości religijnych nadane przez Kurie Metropolitarna w Warszawie

Proszę o zapoznanie się z różnymi pakietami ślubnymi. Możemy je zawsze zmodyfikować do Państwa potrzeb.

Zapraszam Państwa do kontaktu z moją osobą! Wtedy ustalimy zasady naszej współpracy. Na pewno we wszystkim się dogadamy.

Sprzęt

Pracuję podczas fotografowania uroczystości za pomocą nowoczesnego sprzętu fotograficznego.

Do tego sprzętu należą m.in. dwie lustrzanki cyfrowe firmy Canon wraz z profesjonalnych obiektywami zmienno- i stałoogniskowymi.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

Oferta indywidualna

1 zł
Spotkajmy się i porozmawiajmy jak ma wyglądać Wasz reportaż
1 zł
2000 zł / sesja
Fotograf Marcin, Legionowo
Fotograf Marcin, Legionowo Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć z naszego ślubu. Pan Marcin to naprawdę profesjonalny fotograf. Nasze zdjęcia są przepiękną pamiątką, wszystkie są wyjątkowe, mają swój klimat. Na zdjęciach plenerowych jest przepiękna gra światła :-) Zdjęcia są baaardzo dobrej jakości, mają bardzo nasycone kolory, fotoalbum jest zrobiony bardzo profesjonalnie (zdjęcia są dobrane bardzo starannie) i jest dobrej jakości. Z czystym sumieniem polecamy tego fotografa, praca z nim to przyjemność :-)
pani Michalina, ślub: 2013-08-03
Wykonanie: DigiHex Systems