Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Marcin

 - fotograf Kielce
Fotografia ślubna Kielce, województwo Świętokrzyskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 260

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2900 zł
2900 zł

Sprzęt

Uważam, że obraz powstaje najpierw w głowie... potem dopiero używam sprzętu fotograficznego. 

... a jeśli kogoś interesują konkrety to: 

fotografuję profesjonalnym sprzętem marki Nikon z wysokiej klasy obiektywami. W mojej torbie fotograficznej znajdują się min. : super-jasny, szerokokątny zoom 18-35 mm o świetle 1.8 (czyli najjaśniejszy na świecie obiektyw zmiennoogniskowy jaki kiedykolwiek wyprodukowano), kolejny jasny obiektyw szerokokątny o świetle 2.8, ultraszeroki obiektyw, czyli tzw. „rybie oko" i stałoogniskowe obiektywy 35mm 1.8 i 50mm 1.4 plus teleobiektywy.

Zawsze mam ze sobą zapasowy aparat fotograficzny i profesjonalną lampę SB-900 (również zapasową). Posiadam ponadto przenośne oświetlenie do fotografii studyjnej lub we wnętrzach. Dla amatorów fotografii tradycyjnej mogę wykonać również zdjęcia średnioformatowym, analogowym aparatem.

Opinie o fotografie (5)

Fotograf Marcin, Kielce
Fotograf Marcin, Kielce Ocena: 5,00 / 5 5 opinii
Jak najbardziej polecamy Pana Marcina ! Bardzo sympatyczny człowiek. Bardzo pomocny. Zdjęć jeszcze nie mamy, bo dopiero co minął tydzień od naszego ślubu, ale mimo wszystko mogę z czystym sumieniem polecić Pana Marcina ! Głowa pełna pomysłów! Pomocny w doborze scenerii do zdjęć ślubnych, gdy Para Młoda nie wie gdzie się udać ;) wyluzowany człowiek, przy którym sesja małżeńska nie jest stresująca ;) we wszystkich kwestiach można dogadać się bez najmniejszego problemu ! Naprawdę
Dominika Raczyńska i Wojciech Kończak, ślub: 2017-10-14
Bardzo pozytywnie oceniamy prace z Panem Marcinem. Miły, rzetelny, profesjonalny - na ślubie i weselu nie rzucał się w oczy. Rzetelnie wykonana usługa. Bardzo dziękujemy i jak najbardziej polecamy.
Konrad Słowik, ślub: 2015-05-23
Całość zrealizowane profesjonalnie i w bardzo przyjemnej atmosferze. Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług pana Marcina. Szczerze polecamy :)
Diana i Norbert Kwiecień, ślub: 2013-08-10
Polecam Marcina wszystkim, którzy chcą mieć nastrojowe i pełne emocji zdjęcia ślubne, które będą Wam przywoływać piękne chwile waszego wesela i ślubu. pozdrawiam
Ilona Godzwon, ślub: 2012-06-02
Tak to my:) Sesja była naprawde super. Zdjęcia są świetne (chociaz może my akurat nie jestesmy najbardziej obiektywni;)) ale naprawdę byliśmy bardzo zadowoleni zarówno ze zdjęć weselnych jak i z sesji. Dzięki jeszcze raz za miłą atmosferę i klimat który myśle widać na fotkach:) Polecamy i może jeszcze kiedyś skusimy się na jakąs sesję poślubna;) Pozdrawiamy!
Beata Tyminska i Krzysztof Dobkowski, ślub: 2011-07-23

Zobacz także galerie innych fotografów

Łukasz - fotograf Kielce

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(7 opinii)
Poleceń: 129
Reportaże o miłości • Naturalna Fotografia Ślubna

Izabela - fotograf Kielce

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(3 opinie)
Poleceń: 57
Ślub to wydarzenie niezwykłe i nieodwracalne. Z tego wydarzenia wykonam Wam w sposób profesjonalny zdjęcia. Staram się unikać zdjęć ustawionych ...

Mariusz - fotograf Kielce

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(11 opinii)
Poleceń: 249
Połączenie Klasyki ze Szczyptą Szaleństwa
Wykonanie: DigiHex Systems