Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Magda&Tomek

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 12
Poleceń: 178
Odsłon: 17998
Fotograf miesiąca KWIECIEŃ 2018

Dwoje fotografów na Waszym ślubie!
 

Różni nas wiele… wiek, wzrost, płeć, spojrzenie na świat… Łączy jedno: wspólna pasja. 

Bardzo lubimy robić zdjęcia i pracować razem, a wspólna praca sprawia, że stale się rozwijamy. Fotografia to nasz sposób na życie, zajmujemy się tym od wielu lat.

Razem zadbamy o to, aby zdjęcia z Waszego ślubu były pełne emocji i uwiecznimy wszystkie chwile warte zapamiętania, tak byście mogli do nich wracać kiedy tylko zechcecie.

Cechuje nas spostrzegawczość – jesteśmy wszędzie tam gdzie coś się dzieje, jednocześnie starając się pozostać niezauważeni, tak by zdjęcia były jak najbardziej naturalne. Nie reżyserujemy.

Każdą chwilę uchwycimy z dwóch różnych perspektyw. Jedno z nas zawsze fotografuje z dalszej perspektywy, skupiając się na reakcji otoczenia, podczas gdy drugie koncentruje się na detalach i parze młodej, a wszystko to gwarantuje Wam niepowtarzalność zdjęć i stworzenie prawdziwego reportażu.
 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami chętnie umówimy się na spotkanie i omówimy szczegóły ;-) 

 

Sprzęt

Podczas fotografowania uroczystości ślubnych i weselnych, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze pracujemy na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym CANON. Posiadamy cztery aparaty, zestaw niezbędnych jasnych obiektywów oraz lamp do oświetlenia sali weselnej.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3500 zł
3500 zł

Napisz do fotografa

3500 zł / sesja
Fotograf Magda&Tomek, Warszawa
Fotograf Magda&Tomek, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 12 opinii
Magda i Tomek to wspaniali, utalentowani ludzie, od których aż bije profesonalizm. Oni nie potrafią robić kiepskich zdjęć- każda fotografia ma coś w sobie, co sprawia, że dłużej zatrzymujemy na niej wzrok. Jako fotografowie na naszym ślubie sprawdzili się znakomicie, a oglądając nasze zdjęcia wiemy, że nie mogliśmy podjąć lepszej decyzji. Magda i Łukasz
Magda i Łukasz Szymańscy, ślub: 2017-06-10
Profesjonaliści, starający się uchwycić to co czyni zdjęcie niepowtarzalnym - emocje! Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy jaką włożyli w nasze zdjęcia i z czystym sumieniem polecamy Magdę i Tomka każdemu. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy raz jeszcze! Mariola&Aleksander
Mariola Gniedziejko, ślub: 2017-05-06
Na początek napiszemy, że jesteśmy bardzo zadowoleni z działania portalu fotograf-wesele.pl, który umożliwił nam szybkie i bardzo pryjemne wyszukanie wykwalifikowanych fotografów, poznanie ich prac i podjęcie decyzji komu zlecić wykonanie reportarzu z naszej ceremonii. Fotograf Tomasz okazał się jak najbardziej strzałem w dziesiątkę! Dokładnie wiedział jak się zachować i w pewnych momentach stawał sie 'niewidzialny' co pozwalało gościom i nam skupić się na tym co najważniejsze. Nasze zdjęcia są fantastyczne i mówią same za siebie! Serdecznie pozdrawiamy i polecamy :)
Beata i Paweł Kućmierczyk, ślub: 2013-03-09
Współpracowaliśmy z Tomkiem. Wszystko super :)
Kazimierz Śniadek, ślub: 2010-08-28
świetne zdjęcia, bardzo miła współpraca.Polecamy!
Marta Grabowska Bartosz Kubat, ślub: 2010-07-31
gorąco polecamy, miła i współpracująca osoba, zdjęcia świetne, wszystko na czas.
Lukasz i Marzena Adamik, ślub: 2010-07-10
Zdjęcia super. Wszystko było ok. Pozdrowienia dla Tomka
Beata Idasiak, Paweł Fuławka, ślub: 2009-10-17
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejscie i dobra komunikacja. Zdjęcia okazały się lepsze, niż sobie wymarzyliśmy. Zobaczyć siebie w takim pięknym i wyjątkowym wydaniu - bezcenne :-) Z przyjemnością pokazujemy zdjęcia rodzinie i znajomym, wszyscy planujący ślub proszą o namiary. Gdybym jeszcze raz mogła wybierać ślubnego fotografa, bez wahania wybralabym Magdę i Tomka.
Anita Drążkiewicz, ślub: 2009-08-22
Polecamy gorąco. Zdjęcia pięknie wykonane! Technika, styl wykonania genialna. Pełen profesjonalizm. Przemiła osoba z którą przyjemnie się współpracuje.
Julia, Marcin, ślub: 2009-06-27
Jestesmy bardzo zadowoleni z wykonania uslugi. I z najwieksza przyjemnoscia polecamy pana Tomasza.
Magdalena Gabriel Tume, ślub: 2009-06-13
Bardzo miła współpraca! Polecam fotografa
Kasia Marek Kudełka, ślub: 2009-05-30
Jesteśmy ogromnie zadowoleni z naszego ślubnego fotografa! Przede wszystkim jest to osoba, która swoją pracę traktuje z pasją i w pełni sie w nią angażuje. Bardzo nam się podobało, że zdjęcia robił tak dyskretnie, że zachowywaliśmy się zupełnie naturalnie. Żaden moment nie umnkął jego uwadze. Dzięki temu mamy niezwykły reportaż z przygotowań, ślubu i wesela! A zdjęcia są piękne, artystyczne, pełne klimatu, uchwycające moment, uczucia, emocje! Wszystkim polecamy pana Tomasza!!!!
Anna i Tomasz, ślub: 2009-05-23
Wykonanie: DigiHex Systems