Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Maciej

 - fotograf Pruszków
Fotografia ślubna Pruszków, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 82

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

Sprzęt

Podczas fotografowania uroczystości ślubnych, organizowanego po ślubie wesela, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze używam profesjonalnego sprzętu fotograficznego  (aparat Canon i jasne, profesjonalne obiektywy...).

Opinie o fotografie (2)

Fotograf Maciej, Pruszków
Fotograf Maciej, Pruszków Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Maciek wykonywał dla nas zarówno sesję narzeczeńską, ślubno-weselną jak i poślubną. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów - wszystkim polecam zrobienie sesji przedślubnej żeby móc się poznać, a w konsekwencji czuć się swobodnie przed obiektywem zarówno podczas zdjęć w trakcie ślubu (kiedy to stresujących czynników jest w nadmiarze) jak i podczas ewentualnej sesji poślubnej. Maciek jest bardzo bezproblemowym człowiekiem, na weselu był praktycznie niewidoczny, a mimo to w kluczowych momentach był na odpowiedniej pozycji, do uwiecznienia wspaniałych chwil. Zdjęcia dostaliśmy w pięknej szkatułce, która obecnie zdobi naszą sypialnię. Zamówiliśmy u Maćka również albumy ze zdjęciami (które stanowiły prezenty dla rodziców w trakcie uroczystości weselnej) i choć początkowo byłam sceptyczna do tego pomysłu, dziś wiem, że był to strzał w dziesiątkę.
Małgorzata Gąsienica-Samek, ślub: 2018-07-28
Pan Maciej jest profesjonalnym fotografem i bardzo kontaktową osobą, co sprawia, że współpraca z nim to sama przyjemność! Szukaliśmy kogoś, kto pojawi się z obiektywem w odpowiednim miejscu i czasie - i nie zawiedliśmy się. Zdjęcia wyszły wspaniałe. Fotograf godny polecenia!
Dorota Behnke, Łukasz Sadowski, ślub: 2016-07-02

Zobacz także galerie innych fotografów

Tomasz - fotograf Pruszków

1600 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 5
Państwa zadowolenie z mojej pracy to dla mnie satysfakcja. Kieruję się w realizacji moich zamierzeń pasją a miłość do fotografii ...

mario - fotograf Warszawa

2100 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(19 opinii)
Poleceń: 336
DLA TYCH, CO WIDZĄ RÓŻNICĘ MIĘDZY PSTRYKANIEM A FOTOGRAFIĄ. Zapraszam na profesjonalne sesje zdjęciowe w blasku studyjnych fleszy :) Będę ...

Marcin - fotograf Warszawa

2100 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(24 opinii)
Poleceń: 415
Zapraszam wszystkie Pary do zapoznania się z moją ofertą! TERAZ DO KAŻDEGO PAKIETU FOTOBUDKA ZA 399 pln
Wykonanie: DigiHex Systems