Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Maciej

 - fotograf Poznań
Fotografia ślubna Poznań, województwo Wielkopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 4
Poleceń: 48
Odsłon: 5616

Zwykle w tym miejscu w opisach wielu fotografów pojawiają się teksty w stylu "fotografia jest moją wielką pasją..." czy "łączę pracę z hobby..."

Ja uniknę tego schematu i napiszę tylko, że w fotografią ślubną zajmuję się od 2007 roku i posiadam duże doświadczenie o czym świadczy moje szerokie portfolio, które pozwoli ocenić Wam, czy potrafię uchwycić daną chwilę w kadrze...

Sprzęt

Posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny - pracuję na nowoczesnych lustrzankach cyfrowych - pełno klatkowych Canon serii 5D i 6D oraz jasnych obiektywach stało ogniskowych Canon - seria L oraz Sigma ART. Jest to sprzęt fotograficzny, który pozwala mi wykonać fotografię w niemalże każdych warunkach oświetleniowych, nie używając przy tym lampy błyskowej.

 

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2650 zł
2650 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Maciej, Poznań
Fotograf Maciej, Poznań Ocena: 5,00 / 5 4 opinie
Profesjonalista ;)
Krzysztof i Evija, ślub: 2017-07-26
Cudowne zdjecia, profesionalizm, i same pozytywne opinie! Piekny slub, cudowny dzien, ale po czasie zostaja tylko wspomnienia, i Pan Maciej utrwalil je jak najlepiej. Nie moglismy dokonac lepszego wyboru :) Pozdrawiamy serdecznie Bartosz i Teodora
Bartosz Nienaltowski, ślub: 2014-07-13
Po obejrzeniu portfolio Macieja wiedzieliśmy, że to jedyny fotograf, który może uwiecznić w kadrach nasz najważniejszy dzień :) Choć oglądaliśmy już nasze zdjęcia wiele razy za każdym razem na nowo się nimi zachwycamy. Każde zdjęcie jest cudownie dopracowane, a mamy ich naprawdę dużo. Jak przystało na profesjonalistę Maciej dba o każdy szczegół podczas tego wyjątkowego dnia, a współpraca z nim to prawdziwa przyjemność. Jeśli jeszcze nie zaklepaliście terminu u Macieja, to radzimy szybko się decydować, bo takich pięknych zdjęć nie zrobi wam nikt inny!!! :)
Martyna Janicka, ślub: 2013-05-25
Zdjęcia przepiękne nie mam co do tego żadnych zastrzeżeń-jakość,ujęcia rewelacja!Zdjęcia takie jakie są na stronie internetowej Pana Macieja są potwierdzeniem Jego umiejętności.Jedyny minus-mała kreatywność przy wyborze miejsca do sesji w plenerze.Chciałam jakiś klimat riun itp.uslyszałam,ze w Poznaniu i okolicach nie ma takich miejsc oraz sztywne normy dwóch godzin na taką sesję.Oczywiśćie pół dnia nie dałabym rady-myślę,że 3h byłyby wystarczające na Cytadelę i Stary Rynek,gdzie chciałam mieć sesję-starczyło czasu na Cytadelę.Szcególnie,iż cena za usługę nie jest niska.No ale de facto liczy się,że mamy wspaniały album,który jest pamiatką na całe życie;)
Małgorzata Wolna, ślub: 2012-06-16
Wykonanie: DigiHex Systems