Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Łukasz

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 4
Poleceń: 130
Odsłon: 3399

Banałem byłoby napisanie, że "fotografia jest moją pasją". To już jest znaczna część mojego życia.

 

Od ponad 10 lat rozwijam się w fotografii ślubnej, rodzinnej i portretowej i ta właśnie część pracy artystycznej dostarcza mi wiele satysfakcji i radości. W fotografii ślubnej staram się uchwycić nie tylko najważniejsze momenty i przebieg samej uroczystości, ale także emocje, poszczególne postaci i wszystkie detale, które składają się na ten wyjątkowy dzień. Mam oko zarówno artysty jak i reportera.

 

Przez wiele lat współpracowałem z różnymi czasopismami i gazetami m.in. "Rzeczpospolita", "Wprost", "Gentelman", "Home & Market" będąc autorem wielu okładek i reportaży. Jako jeden z nielicznych fotografów w Polsce miałem też możliwość fotografowania gwiazd na czerwonym dywanie w Cannes.

 

Prywatnie jestem tatą 2 wspaniałych córek :-)

 

Jeżeli zależy Wam na wyjątkowym i profesjonalnym reportażu ślubnym w koleżeńskiej i miłej atmosferze to serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

 

Łukasz 

 

Sprzęt

Podczas fotografowania uroczystości ślubnej i weselnej, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym firmy NIKON.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1700 zł
1700 zł

Napisz do fotografa

1700 zł / sesja
Fotograf Łukasz, Warszawa
Fotograf Łukasz, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 4 opinie
Jak najbardziej polecamy! :)
Aleksandra Kiszczuk i Bartłomiej Caruk, ślub: 2017-09-30
Serdecznie Polecamy Pana Łukasz :) Bardzo dobrze nam się współpracowało, a zdjęcia wyszły super. Jesteśmy bardzo zadowoleni:)
Monika i Adam, ślub: 2015-08-29
Jeżeli ktoś szuka profesjonalnego fotografa, to trafił pod dobry adres. Łukasz jest doskonałym zawodowcem, a przy tym bardzo fajnym człowiekiem. Współpraca z nim układała się nam super. Bezproblemowy, sympatyczny, opanowany, konkretny i z wyobraźnią. Niezauważalny podczas całej uroczystości. Polecamy!
Katarzyna Radoslaw Łukaszewscy, ślub: 2015-07-18
Zdecydowaliśmy się na profesjonalnego fotografa, ponieważ potrzebowaliśmy kogoś z doświadczeniem, umiejętnością kadrowania, dobrym "okiem", gustem i dodatkowo nie chcieliśmy absorbować nikogo z gości tym obowiązkiem. Przeglądaliśmy wiele galerii i niektóre zdjęcia naszym zdaniem nie różnią się niczym od amatorskich a my chcieliśmy profesjonalne, więc spodobały nam się zdjęcia Pana Łukasza. Pan Łukasz przekroczył nasze oczekiwania, okazał się osobą rzetelną, która poważnie podchodzi do zobowiązań i mogliśmy liczyć na niego przez cały wieczór, przybył punktualnie, był przygotowany i od razu zaczął robić zdjęcia. Goście pytali o nazwisko fotografa, tak dobrze się z nim współpracowało. Wszystkich chętnie fotografował i dawał wskazówki jak się ustawić żeby wyszli jak najlepiej. Zdjęcia które otrzymaliśmy od Pana Łukasza są bardzo dobre, świetna jakość, oświetlenie, kolory, do tego pokazują wszystkie najważniejsze elementy uroczystości oraz wszystko to co najlepiej się udało podczas przyjęcia. Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że na zdjęciach wszystko wygląda doskonale, mimo że w rzeczywistości jak w życiu były różne niedociągnięcia ;-) Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Łukaszowi za uwiecznienie naszego ważnego dnia i możemy spokojnie zarekomendować jego usługi. Sami też chętnie skorzystamy przy innych okazjach. Pozdrawiamy i polecamy!
Anna Duszyńska, ślub: 2014-09-20
Wykonanie: DigiHex Systems