Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Łukasz

 - fotograf Poznań
Fotografia ślubna Poznań, województwo Wielkopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 2
Poleceń: 43
Odsłon: 1474
Fotograf miesiąca MAJ 2018

Zdjęcia zawodowo wykonuję od dwóch lat a amatorsko od ok 10. Wciąż się rozwijam i każde nowe zlecenie traktuję jako coś nowego aby nie wyglądało sztampowo i powtarzalnie. To Wy jesteście najważniejsi i Wasze pomysły są zawsze mile widziane. 

Sprzęt

Pracuję na systemie Canona. Posiadam profesjonalny sprzęt, liczne obiektywy, lampy i akcesoria, które pozwalają mi wykonać zlecenie w każdych warunkach.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1700 zł
1700 zł

Pakiet premium

2100 zł
- Zdjęcia od przygotowań (makijaż, fryzura, ubieranie) - Błogosławieństwo - Ceremonia ślubna - Przyjęcie weselne do godziny 2 w nocy - Sesję plenerową w innym, wybranym dniu. Po wykonanym reportażu otrzymują Państwo: - ok 250 obrobionych zdjęć z przyjęcia oraz 30 z sesji plenerowej - wszystkie zdjęcia wykonane w czasie reportażu (po lekkim retuszu , ok 1500 szt.) - 3 płytach DVD z indywidualnym nadrukiem i okładkami lub 2 płyty i pendrive w ozdobnym pudełku.
2100 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Łukasz, Poznań
Fotograf Łukasz, Poznań Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Pełen profesjonalizm! Fotograf otwarty na pomysły Młodej Pary , kreatywny, miły i sympatyczny. Polecamy gorąco!!
Patrycja i Bartosz, ślub: 2017-08-26
Bardzo miły sympatyczny Pan. Zrobil mam mnóstwo zdjęć ślubnych,oraz nakręcił kilka filmików.serdecznie polecamy tego pana wszystkim,którzy jeszcze się nie zdecydowali jakiego fotografa wybrać.
Ryszard,Monika kurpisz, ślub: 2017-06-17
Wykonanie: DigiHex Systems