Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Łukasz

 - fotograf Płock
Fotografia ślubna Płock, województwo Mazowieckie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 8
Odsłon: 1863

O Nas

Łukasz - czyli co mnie kręci?

Po trzydziestce, chemik z wykształcenia, rowerzysta z zamiłowania, mąż i tata z powołania oraz fotograf z pasji. Z wielką radością ujmuję na fotografii ludzkie postaci przepełnione pozytywnymi emocjami. Młodym spojrzeniem ogarniam otaczającą mnie rzeczywistość, rzeczywistość wszystko po to, żeby ludzie byli zadowoleni a ja pełen satysfakcji z tego co robię. Zawsze lubiłem ruch dokoła. Dzisiaj odbywa się on w moim aparacie, który nakręca chwile przepełnione wielkim szczęściem. Świetnie się w tym odnajduję.

Dzień ślubu to najbardziej zakręcony, a jednocześnie najpiękniejszy dzień w życiu, dlatego świetnie się w nim odnajduję jako Twój fotograf ślubny utrwalając emocje, łzy, szczęście i miłość. Fotografia to coś, co mnie szczerze kręci.

 

Kasia, czyli Panna Młoda jest zawsze piękna. 

W tym wyjątkowym i najpiękniejszym dniu zakochanych ludzi zrobię wszystko ze swojej strony, żeby każda Panna Młoda na fotografii wyglądała jak księżniczka z bajki.  Ślubna fotografia z pewnością

 - oczaruje wszystkich, którzy ją zobaczą.

- będzie prezentowała się jak prawdziwa dama,

-  zaskoczy każdego, kto spojrzy na tę fotografię

- wzbudzi zachwyt i podziw oglądających

- jej magiczne spojrzenia zafascynują, a wszystko razem sprawi, że fotografie przeze mnie wykonane nawet polatach okażą się cudowną pamiątką.

Fotografia

 

„Fotograf to dodatkowy stres w dniu ślubu”? Niekoniecznie.

Dzień ślubu to wyjątkowe chwile, które każdy z nas chce upamiętnić. W związku z tym przedstawiamy swoją ofertę, która z pewnością zadowoli, spełni Państwa oczekiwania a przede wszystkim uszczęśliwi. Jako fotograf bez kreowania scen utrwalę najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej wzruszające momenty z Państwa ślubu i wesela. Wykonujemy reportaże ślubne, sesje plenerowe oraz narzeczeńskie.

 

Wizaż.

 

Fotografuję z zamiłowania i uważam, że każda ślubna fotografia powinna być pięknie wykonana. Fotografując ludzi należy wziąć pod uwagę wizaż oraz stylizację.

Każda sesja przez nas organizowana poprzedzona jest wykonaniem profesjonalnego makijażu, który odgrywa ogromną rolę w fotografii i ma nieoceniony wpływ na ostateczny wygląd zdjęcia. Wszystko po to, żeby efekt był piorunujący ku uciesze zainteresowanych. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.a jednocześnie mamy dla Państwa wiele ciekawych propozycji. Mieszkamy w Płocku, ale na Państwa życzenie pracujemy wszędzie tam, gdzie nas oczekujecie. Prosimy o kontakt

 

Kasia  i Łukasz

Sprzęt

Podczas fotografowania uroczystości ślubnej i weselnej, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny: 

cyfrowe lustrzanki firmy Canon,

jasne obiektywy.

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2500 zł
2500 zł

Napisz do fotografa

[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems