Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Leszek

 - fotograf Poznań
Fotografia ślubna Poznań, województwo Wielkopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 62
Odsłon: 1455

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla każdej Pary. My mamy szczęście i radość utrwalać te niezapomniane wydarzenia. Każdy ślub, wesele, przyjęcie zyskuje w ten sposób dodatkową oprawę, a Wy otrzymujecie utrwalone wspomnienia na całe przyszłe małzeńskie życie.

 

Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe różnego rodzaju, w tym oczywiście sesje ślubne, sesje plenerowe, rodzinne, narzeczeńskie, sesje indywidualne, a także zdjęcia komunijne i z innych rodzinnych uroczystości. Na życzenie pary młodej przygotuję również reportaż ślubny. Niektóre wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne możecie Państwo obejrzeć poniżej. Jeśli przypadły Wam do gustu, zapraszam do współpracy! Jestem otwarty na wszelkie pomysły z Państwa stron

 

Fotografia ślubna w Poznaniu i okolicach, na terenie Wielkopolski, ale i poza jej granicami. Sesje plenerowe, sesje narzeczenskie, sesje ślubne.

Każdą Parę traktujemy indywidualnie, dopasowując ofertę do Waszych oczekiwań. Nie zwlekaj, skontaktuj się aby poznać więcej szczegółów.

Sprzęt

body:

  • Canon EOS 5D Mark II i 7D Mark II

 

obiektywy:

  • Canon 17-55/2.4
  • Canon 24-70/2.8
  • Canon 50/1.4
  • Canon 70-200/4

oświetlenie:

  • Speedlite 600EX
  • Speedlite 430EX

i inny osprzęt

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1450 zł
1450 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Leszek, Poznań
Fotograf Leszek, Poznań Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Kiedy przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą przyszedł czas na wybór fotografa. Bardzo długo szukaliśmy kogoś komu powierzymy wnętrze naszego albumu ślubnego. Korzystając ze strony fotograf-wesele.pl trafiliśmy na pana Leszka. Pierwsze spotkanie było bardzo miłe i konkretne. Potem już tylko zdjęcia. Sesja narzeczeńska, ślub, wesele, sesja małżeńska... W każdej wolnej chwili upajamy się widokiem pięknych zdjęć. Polecamy!
Hanna Kasprzak, ślub: 2016-07-01
Wykonanie: DigiHex Systems