Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Kuba

 - fotograf Poznań
Fotografia ślubna Poznań, województwo Wielkopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 2
Poleceń: 58
Odsłon: 2189

Ślub to wspaniała, wzruszająca, doniosła i niezwykle ważna uroczystość rodzinna. Wszystkim parom zależy na tym, aby im doświadczony fotograf ślubny wykonał z uroczystości ślubnej i weselnej w sposób profesjonalny zdjęcia. Te zdjęcia to będzie najlepsza pamiątka na bardzo długie lata z uroczystości ślubnej i weselnej.

 

Poniżej przesyłam szczegóły oferty:

 

I. Kompletny reportaż ślubny czyli przygotowania pary młodej od początku (godz. do ustalenia), błogosławieństwo, ceremonia ślubna, wesele (przeważnie do godz. 1). Dodatkowo w miejscu gdzie odbywać się będzie przyjęcie, istnieje możliwość ustawienia "Foto Spot-u" czyli miejsca z doświetleniem studyjnym do wykonywania zdjęć typu „fotobudka”.

 

oraz

 

II. Sesja plenerowa dostępna w dwóch wariantach:

1) sesja w trakcie wesela w okolicach miejsca zabawy zazwyczaj wystarcza ok 1-1:30h lub

2) sesja w wybranym dniu tygodnia (pon.-czw.), ok 3h, w 2-3 miejscach uzgodnionych wcześniej. Istnieje również możliwość wykonania sesji plenerowej w dowolnym miejscu poza Poznaniem. Jednak przy plenerze wyjazdowym transport jest po Państwa stronie i warunek taki, że powrót jest tego samego dnia.

 

Po sesjach, w terminie do 60 dni przekazuję materiał zdjęciowy na serwerze www do obejrzenia i dzielenia się z bliskimi, oraz materiał zdjęciowy (w pełnej rozdzielczości) na nośniku cyfrowym. Możemy również umówić się opcjonalnie, że cześć (wybrane) zdjęcia zostaną wywołane na papierze w umówionym wcześniej formacie lub w formie fotoksiążki-do uzgodnienia (płatne dodatkowo w zależności od wyboru).

 

Wszystkie przekazane zdjęcia podlegają wcześniej foto-obróbce. W zależności od dynamiki i wielkości uroczystości jest to przeważnie ok. 400-500 fotografii.

 

Jeśli Państwo mnie wybierzecie, abym był Waszym fotografem ślubnym i fotografował Waszą uroczystość ślubną i weselną, to zlecenie wykonam na najwyższym poziomie. Będziecie na pewno z mojej pracy zadowoleni. Wykonam w sposób profesjonalny reportaż ślubny z prawdziwego zdarzenia. Zdjęcia bez taniego efekciarstwa. Będą na pewno prawdziwe, piękne, naturalne i niepowtarzalne.

 

Jestem fotografem i fotografuję od 12 lat. Zaczynałem od tradycyjnych, czarno-białych kliszy, współcześnie fotografuję pełno-klatkowym sprzętem fotograficznym marki Canon. Specjalizuję się w fotografii reporterskiej, ale również w fotografii podróżniczej i portrecie. Pracę swoją zawsze traktuję poważnie i staram się wykonać na najwyższym poziomie. Dla mnie bardzo ważną sprawą jest uzyskanie najwyższej jakości materiału zdjęciowego, dbając jednocześnie o komfort osób fotografowanych. W zdjęciach, które wykonuję nie chodzi jedynie o zapis chwili - to prawdziwe emocje, historie do opowiedzenia, zatrzymany czas. Na zdjęciach z uroczystości ślubnej i weselnej niczego nie zabraknie. Będą pokazane wszystkie dosłownie ważnie i ciekawe momenty z uroczystości ślubnej i weselnej, ale też będzie pokazane Wasze szczęście, miłość, radości inne emocje.

A prywatnie, jestem trzydziestolatkiem mieszkającym w Poznaniu, spełniającym się nie tylko zawodowo, ale i rodzinnie. Mam wiele pasji, którym staram się poświęcać szczątki wolnego czasu tj. triathlon, podróże po świecie czy uwielbiany Garbus ?73. Jestem otwartym i pozytywnie nastawionym człowiekiem.

Sprzęt

Podczas fotografowania uroczystości ślubnych i weselnych, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze posiadam pełnoklatkowy aparat Canon wraz z obiektywami profesjonalnej serii L. Podczas reportażu towarzyszy mi również aparat zapasowy, na wypadek awarii sprzętu.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3500 zł
3500 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Kuba, Poznań
Fotograf Kuba, Poznań Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Rewelacyjny fotograf!
Marek, ślub: 2017-09-08
Polecam Kubę wszystkim Młodym Parom. Wspaniały fotograf z pasją, który sprawi, że poczujecie się swobodnie i wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Zawsze Was rozśmieszy, rozluźni atmosferę i sprawi, że Wasze zdjęcia będą magiczne. Osoba z milionem pomysłów i ogromną wyobraźnią, a przy tym samym otwarta na wszelkie pomysły Młodych. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, a później tylko pytali czy to nasz znajomy...tak sie czuliśmy- bez skrępowania i na luzie. Polecam gorąco!
Joanna Szymczak, ślub: 2016-07-16
Wykonanie: DigiHex Systems