Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Karol

 - fotograf Toruń
Fotografia ślubna Toruń, województwo Kujawsko-Pomorskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 17
Odsłon: 1928

Jestem fotografem zawodowym, na co dzień zajmuję się fotografią reklamową i portretową. Fotografią ślubną cenię za to, że stwarza mi możliwość towarzyszenia ludziom w niepowtarzalnej dla nich chwili życia. Czuję się zaproszony do uczestniczenia w tym dniu, a wykonując swoją pracę również dbam o wyjątkowość tej atmosfery.

Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 10 lat. Aktualnie dysponuję już dużym doświadczeniem w tej dziedzinie! Do dyspozycji mam bogate i w pełni profesjonalne zaplecze sprzętowe. Ponieważ chcę zapewnić swoim klientom bardzo wysoką jakość zdjęć i odpowiednie nasycenie kolorów, do dyspozycji mam aparat pełnoklatkowy Canon Eos 5D MkII i najwyższej jakości obiektywy Canon. Profesjonalne oświetlenie błyskowe Canon i statywy Manfrotto, pozwalają mi pracować nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych, a moim klientom dają gwarancję, że nawet brak słonecznej pogody nie zniweczy plastycznych i pełnych ekspresji ujęć.

Moją dewizą, poza tym by dać Państwu najwyższą możliwą jakość fotografii, jest przede wszystkim bardzo plastyczne podejście do samego obrazowania, kadrowania i retuszu. Aktualnie używam oprogramowania Photoshop CS4, które daje bardzo bogate możliwości ingerencji w obraz.

W kwestii mojego profesjonalizmu i zaangażowania dowiedzą się Państwo więcej z całego mojego portfolio (nie tylko zdjęcia ślubne), które jest zamieszczone na mojej stronie internetowej. Zapraszam.

 
 

Sprzęt

Canon Eos 5D Mark II,

Obiektywy Canon klasy "L",

statywy Manfrotto,

lampy błyskowe Canon Speedlite 580 EXII,

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1500 zł
1500 zł

Napisz do fotografa

[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems