Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Jarosław

 - fotograf Wrocław
Fotografia ślubna Wrocław, województwo Dolnośląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 58

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1400 zł
1400 zł

Sprzęt

CANON 5D MARK II

CANON 30D

jasne obiektywy CANON 1:1,8-2,0

 

Fotograf Jarosław, Wrocław
Fotograf Jarosław, Wrocław Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Z czystym sumienie polecamy Pana Jarosława. Zdjęcia wykonane z sercem i bardzo starannie. Mimo konwencjonalności zlecenia (zdjęcia w usc + przyjęcie) po zdjęciach widać, że fotografia to pasja pana Jarosława. Bardzo nam się podobało, że podczas wykonywania niepozowanych zdjęć w trakcie przyjęcia, fotograf był praktycznie niezauważalny. Serdecznie dziękujemy za piękną dokumentację z naszego ślubu.
Paweł i Olga Mańkiewicz, ślub: 2016-10-22
Wybór Jarka był strzałem w dziesiątkę! Polecamy go wszystkim parom młodym, które nie lubią ustawek, wystudiowanych póz i wygibasów pod dyktando fotografa. Wiedzieliśmy, że chcemy zdjęć reportażowych, kolekcji wyjątkowych momentów pełnych emocji, wyłowionych "na gorąco"; fotografii nie tylko nas, ale także naszych przyjaciół i bliskich, i klimatycznych detali tego dnia. Jakość i tematyka dostarczonych zdjęć w stu procentach spełniła nasze oczekiwania. Jarek dyskretnie towarzyszył nam podczas ceremonii w USC i obiadu, a jakiś czas później spotkał się z nami na sesji plenerowej w miejscu, które wybraliśmy. Goście nie byli w najmniejszym stopniu skrępowani obecnością fotografa, który wtopił się w tło i wykonał kawał dobrej, reporterskiej roboty. Sesja plenerowa także odbyła się w bezstresowej atmosferze. Nasze potrzeby i pomysły były zawsze na pierwszym planie. Wrażenie zrobiła też na nas słowność, punktualność i kontaktowość Jarka. Z przekonaniem rekomendujemy go nie tylko nowożeńcom, ale także wszystkim, którzy chcą utrwalić ważne chwile w życiu osobistym i rodzinnym.
Maria Jarosz, Przemysław Sawa, ślub: 2016-05-21
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Jarkowi za wykonanie zdjęć z naszego ślubu i wesela! Dziękujemy za fachowość, punktualność, pozytywne nastawienie i oczywiście za piękne zdjęcia, zarówno kolorowe, jak i czarno-białe. Mamy teraz dobrą pamiątkę w postaci zdjęć reportażowych ze ślubu w kościele i podczas wesela, a także ze słonecznej fotosesji w plenerze. Zdjęcia są solidnie wykonane, szczególnie ładnie wyglądają w wersji wydrukowanej, cena bardzo konkurencyjna, polecamy!
Wiktor i Tatiana, ślub: 2015-07-18

Zobacz także galerie innych fotografów

Sylwia i Dawid - fotograf Wrocław

1800 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(12 opinii)
Poleceń: 176

Każde zlecenie jest inne i jedyne w swoim rodzaju. Moje podejście do niego zawsze wiąże się z pełnym zaangażowaniem, by ...

Andrzej - fotograf Wrocław

1500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(3 opinie)
Poleceń: 87

Od niedawna mam zaszczyt należeć do najbardziej prestiżowej organizacji zrzeszającej najlepszych fotografów ślubnych na świecie AG WPJA.

Moja fotografia

Krzysztof - fotograf Wrocław

1800 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 28

Ślub to wielkie przeżycie dla dwojga zakochanych. W tym uroczystym dniu - podczas ceremonii ślubnej w kościele lub w USC ...

Wykonanie: DigiHex Systems