Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Grzegorz

 - fotograf Parczew
Fotografia ślubna Parczew, województwo Lubelskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 5
Poleceń: 98
Odsłon: 13954

Jestem absolwentem Warszawskiej Szkoły Fotografii. Fotografowaniem zajmuję się mniej więcej od 12 roku życia, bo wtedy dostałem swój pierwszy aparat fotograficzny i z wielką pasją zacząłem fotografować. Zawsze w centrum moich zainteresowań była fotografia reportażowa, czego efektem była moja późniejsza współpraca z Dziennikiem Wschodnim i Słowem Podlasia.

 Od kilku lat zajmuję się również fotografią ślubną. Każde zlecenie traktuje indywidualnie i wykonuję je w sposób profesjonalny. Wykonane zdjęcia będą na długie lata najlepszą pamiątką. Na nich uwiecznię Waszą radość, miłość, szczęście, uśmiechy, wzruszenia i inne emocje.

 

Zapraszam na spotkanie, na którym omówimy wszystkie sprawy związane z fotografowaniem Państwa uroczystości ślubu i wesela.

Sprzęt

Do pracy używam lustrzanek fimy Nikon wraz z profesjonalnymi obiektywami.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1600 zł
1600 zł

Reportaż z wesela+plener+płyta+2 albumy

2300 zł
Reportaż obejmujący cały dzień wesela od przygotowań pary młodej maksymalnie do godziny drugiej w nocy oraz sesja plenerowa w innym dniu. Zdjęcia na płycie lub pendrive oraz 100 wybranych zdjęć z dnia wesela w formacie 15x23 w albumie tradycyjnym oraz 40 wybranych zdjęć w formacie 15x23 w albumie tradycyjnym.
2300 zł

Reportaż z wesela+płyta/pendrive

1500 zł
Reportaż obejmujący cały dzień wesela od przygotowań pary młodej maksymalnie do godziny drugiej w nocy. Zdjęcia na płytach lub pendrive.
1500 zł

Reportaż z wesela+płyta/pendrive+album

1900 zł
Reportaż obejmujący cały dzień wesela od przygotowań pary młodej maksymalnie do godziny drugiej w nocy. Zdjęcia na płytach lub pendrive oraz 100 wybranych zdjęć w formacie 15x23 w albumie tradycyjnym.
1900 zł

Reportaż z wesela+plener+płyta+fotoalbum

2500 zł
Reportaż obejmujący cały dzień wesela od przygotowań pary młodej maksymalnie do godziny drugiej w nocy oraz sesja plenerowa w innym dniu. Zdjęcia na płycie lub pendrive oraz ok 140 zdjęć w 70 stronnicowym Fotoalbumie PRO.
2500 zł

Reportaż z wesela+płyta+fotoalbum

2100 zł
Reportaż obejmujący cały dzień wesela od przygotowań pary młodej maksymalnie do godziny drugiej w nocy. Zdjęcia na płycie lub pendrive oraz ok 100 zdjęć w 50 stronnicowym Fotoalbumie PRO.
2100 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Grzegorz, Parczew
Fotograf Grzegorz, Parczew Ocena: 5,00 / 5 5 opinii
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Zdjęcia są super :) Dziękujemy!
Katarzyna Prokopiuk i Marek Onieszczuk, ślub: 2017-07-22
Dziękujemy za miłą, owocną współpracę i piękne fotografie. Grzegorz uchwycił na zdjęciach najwspanialsze momenty ze ślubu i wesela będąc przy tym praktycznie niezauważalnym. Jest osobą otwartą, towarzyską, pozytywną, ale przede wszystkim profesjonalną. Dzięki podejściu Grzegorza sesja ślubna była dla nas frajdą przez co na zdjęciach wyszliśmy bardzo naturalnie. Jeszcze raz dziękujemy za doskonałe, ciekawe i piękne zdjęcia oraz albumy. Serdecznie polecamy współpracę z Grzegorzem. Magda & Radek
Magda Śliwka, ślub: 2016-09-17
Współpraca super :-)
Anna Czajka i Przemysław Banasiewicz, ślub: 2015-07-04
wszystko w najlepszym porządku
Anna Piasecka i Arkadiusz Pajdosz, ślub: 2012-08-04
BARDZO miła współpraca i PIĘKNE zdjęcia na pamiątkę:-) Gorąco polecamy!!!
Katarzyna Szymańska, Wojciech Bochniarz, ślub: 2011-05-14
Wykonanie: DigiHex Systems