Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Grzegorz

 - fotograf Legnica
Fotografia ślubna Legnica, województwo Dolnośląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 66

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2500 zł
2500 zł

Reportaż ślubny

2850 zł
Od przygotowań do oczepin. Cena obejmuje minimum 300 obrobionych zdjęć, tradycyjny album na 100 zdjęć (15x20 cm) z reportażu i pleneru, płyta DVD ze zdjęciami oraz płyta DVD z prezentacją multimedialną.
2850 zł

Sprzęt

Fotografuję wykorzystując lustrzanki firmy Canon, z mobilnym systemem oświetleniowym, wykorzystywanym także w zdjęciach plenerowych.

Opinie o fotografie (2)

Fotograf Grzegorz, Legnica
Fotograf Grzegorz, Legnica Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Grzegorz na naszym ślubie spisał się wspaniale pod każdym względem. Prawdziwy profesjonalista - był wszędzie, gdzie być powinien i uchwycił wszystko, co powinno zostać uchwycone. Zdjęcia wyszły przepięknie - doskonale oddają zarówno chwile wzruszenia podczas ślubnej ceremonii, jak i szalony wir zabaw i tańców weselnych. Na sesję plenerową można umówić się poprostu wszędzie. Poza tym przemiły, sympatyczny i bezproblemowy - nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko jest do ustalenia. Współpraca w przyjaznej atmosferze, z dużą dawką dobrego humoru. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Warto, polecamy :)
Marianna i Tomasz, ślub: 2012-09-15
Witamy! Pan Grzegorz zrealizował wszystkie założenia, które przedstawił nam w "planie działania" na nasze wesele. Umówione spotkania przed weselem zawsze dochodziły do skutku, nigdy nie było spóźnień ani przekładania terminu. Ze strony Pana Grzegorza wychodziły różne pomysły i inicjatywy, które mieliśmy wdrożyć na zabawie. Tak też się stało. Jeżeli jakiś pomysł nie do końca nam się podobał-dochodziliśmy wspólnie do kompromisu tak, aby każda strona była zadowolona. Nie było nacisku ze strony Pana Grzegorza a raczej doradzał i podpowiadał. I mogę szczerze powiedzieć, że byliśmy bardzo zadowoleni. Po weselu nawet od gości wypłynęły pozytywne komentarze w kierunku Pana Grzegorza. Dużo osób mówiło nam, że fotograf się spisał, widać było jego zaangażowanie i zacięcie. Mimo (czasami przeszkód) stawał na wysokości zadania i robił nam zdjęcia w momentach, które wydawały się nie do uchwycenia. Sesja ślubna odbyła się na zamku. Tam również dostrzec można było profesjonalizm fotografa. Żeby nie zdradzać wszystkiego, powiemy tak: "przekona się o tym każdy, kto zdecyduje się na usługi Pana Grzegorza". PS. Dużym plusem w kontakcie i rozmowach z fotografem, była jego propozycja mówienia sobie na "ty". Ułatwiło to dogadywanie się i rozluźniło napiętą (bynajmniej dla Młodych) atmosferę. Powtórzymy raz jeszcze - gorąco polecamy Pana Grzegorza. Każdy kto zdecyduje się na Niego jako fotografa na swoim weselu - będzie na pewno zadowolony!!!! Pozdrawiamy:)
Marta Zając i Wojciech Szumański, ślub: 2011-07-23

Zobacz także galerie innych fotografów

Michał - fotograf Legnica

3050 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 76
Nie powinno się mówić za dobrze o sobie samym - niech fotografie zrobią to za mnie. Zapraszam do zapoznania się ...

Hania - fotograf Legnica

2000 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 8
Uwielbiam naturalne zdjęcia, uchwycić na papierze wasze emocje, chwile :) Zapraszam

Przemysław - fotograf Legnica

3000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 22
Reportaż ślubny to indywidualna opowieść. Za każdym razem budowana od nowa i kreowana przez jej uczestników. To relacja pisana emocjami, ...
Wykonanie: DigiHex Systems