Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Grzegorz

 - fotograf Bydgoszcz
Fotografia ślubna Bydgoszcz, województwo Kujawsko-Pomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 60

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1650 zł
1650 zł

Sprzęt

Aby zdjęcia i fotografie ślubne były profesjonalnymi, aby na nich uwiecznione było szczęście i inne emocje, to potrzebny jest nowoczesny sprzęt fotograficzny.

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym firmy Nikon D 600 i D 800 pełna klatka oraz zestawie jasnych obiektywów od szerokiego kątu 16mm aż do teleobiektywów z ogniskowa 200 mm o stałej jasności 1,4 f czy też 2,8 f , flash używam sporadycznie tylko i wyłącznie gdy warunki całkowicie uniemożliwiają pracę bez jego wsparcia. 

Opinie o fotografie (3)

Fotograf Grzegorz, Bydgoszcz
Fotograf Grzegorz, Bydgoszcz Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Wszystko zgodnie z umową :)
Marcin Hajost, ślub: 2017-07-01
Świetny fotograf, potrafi rozładować nerwową atmosferę. W pełni profesjonalista. Bardzo nie lubię pozować do zdjęć, a przy nim nie miałam z tym najmniejszych problemów. Zdjęcia z pleneru piękne, oboje z mężem byliśmy nimi zachwyceni. Co do czasu oczekiwania na zdjęcia to też szybko poszło, nie spodziewaliśmy się, że w tak krótkim czasie otrzymamy ślubny album ze zdjęciami.
Patrycja i Tomasz Wnęk, ślub: 2011-05-28
Trochę spóźniony ale jak najbardziej zasłużony pozytywny komentarz. Ślicznie dziękujemy za profesjonalną i miłą usługę w tym ważnym dla nas dniu. Zdjęcia zaskoczyły nas oczywiście bardzo pozytywnie. Pan Grzegorz wyłapuje odpowiednie chwile, i ujęcia są naprawdę ciekawe, pozatym jest bardzo elastyczny, słowny, punktualny. Ma wiele nowatorskich pomysłów. Sesja w miłej atmosferze. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Naprawdę polecamy, gdybyśmy mieli wybierać ponownie, wybór byłby zdecydowanie ten sam! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!
Angelika Wojciechowska i Kamil Helmin, ślub: 2010-07-10

Zobacz także galerie innych fotografów

Rafał - fotograf Bydgoszcz

1600 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(22 opinii)
Poleceń: 140
Dawanie przyjemności innym i robienie tego co się kocha jest podstawowym założeniem życia. Można mieć wiele za niewiele - zapraszam ...

Paulina - fotograf Bydgoszcz

1900 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(12 opinii)
Poleceń: 166
Lubię robić zdjęcia... A najbardziej, jeśli mogę nimi sprawić radość innym ludziom. Zapraszam do mojej galerii.

Aneta - fotograf Bydgoszcz

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(9 opinii)
Poleceń: 96
Szukają Państwo fotografa z doświadczeniem ? Zapraszam ! Profesjonalna fotografia w naturalnym stylu. Tego dnia tworzę niebanalną historię o Waszej ...
Wykonanie: DigiHex Systems