Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Emilia

 - fotograf Świdnik
Fotografia ślubna Świdnik, województwo Lubelskie

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3500 zł
3500 zł

Fotoreportaż ślubny - Pakiet Srebrny

2700 zł
- 300 zdjęć na pendrivie Sony (32 GB), zapakowanym w okolicznościowy woreczek. - 100 wywołanych fotografii, w drewnianym pudełku retro, możliwość wygrawerowania na nim Państwa imion z datą ślubu. - Jedno wybrane zdjęcie oprawione w ramkę vintage. - Zdjęcia i filmy 4K z drona. - Dojazd gratis na terenie całej Polski. - Nasze gadżety - nakładane na twarz maski zwierzątek, kolorowe baloniki, wianki z kwiatów, kostiumy, które wykonuję specjalnie dla Panny Młodej z suszonych kwiatów.
2700 zł

Fotoreportaż ślubny - Pakiet Złoty

3500 zł
- 400 zdjęć na pendrivie Sony (32 GB), zapakowanym w okolicznościowy woreczek. - 200 wywołanych fotografii, w drewnianym pudełku retro. - Ślubna fotoksiążka - 200 fotografii wydrukowanych. - Jedno wybrane zdjęcie oprawione w ramkę vintage. - Zdjęcia i filmy 4K z drona. - Dojazd gratis na terenie całej Polski. - Nasze gadżety - nakładane na twarz maski zwierzątek, kolorowe baloniki, wianki z kwiatów, kostiumy, które wykonuję specjalnie dla Panny Młodej z suszonych kwiatów.
3500 zł

Fotoreportaż ślubny - Pakiet VIP

4500 zł
- 600 zdjęć na pendrivie w kształcie gałązki, zapakowanym w leśne pudełko. - 250 wywołanych fotografii, w drewnianym pudełku retro. - Ślubna fotoksiążka - 300 fotografii wydrukowanych. - Jedno wybrane zdjęcie oprawione w ramkę vintage. - Zdjęcia i filmy 4K z drona. - Dojazd gratis na terenie całej Polski. - Nasze gadżety - nakładane na twarz maski zwierzątek, kolorowe baloniki, wianki z kwiatów, kostiumy, które wykonuję specjalnie dla Panny Młodej z suszonych kwiatów.
4500 zł

Sprzęt

Aparat Nikon d610

 

Obiektywy:
Sigma art 24 mm 
Nikkor 50 mm
Tamron 70-300 mm

 

Lampy Elinchrom
Tła fotograficzne
Najnowsze opromgramowanie Photoshop CC i Lightroom CC
Obróbka w powyższych programach
Zestawy fotograficzne Mitoya

Opinie o fotografie (0)

[ brak komentarzy ]

Zobacz także galerie innych fotografów

Hubert - fotograf Lublin

2800 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 25
Każdy ślub jest wyjątkowy, dlatego podchodzę do każdego z nich indywidualnie. Polwala mi to zachować, z tych najważniejszych dla Państwa ...

Monika i Ireneusz - fotograf Lublin

2600 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 3
Dwóch fotografów na Twoim ślubie! WOLNE TERMINY NA 2018r. Fotografia to coś co robimy od lat. Dla nas jest sztuką patrzenia na ...

Łukasz - fotograf Puławy

2650 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 0
Profesjonalna fotografia ślubna. Personalizowana oferta dla wymagających klientów.
Wykonanie: DigiHex Systems