Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Dmytro

 - fotograf Kraków
Fotografia ślubna Kraków, województwo Małopolskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 10
Odsłon: 526

PROFESJONALNY FOTOGRAF DMYTRO – ŚWIATŁO, OKO, PASJA

Fotografia jest fascynującą dziedziną sztuki. Wystarczy jedno wciśnięcie spustu migawki, aby zatrzymać w czasie dowolną chwilę. Zdjęcia mogą mieć potężną moc – wyzwalać emocje, bawić, przerażać, zmieniać świat, sprzedawać produkty i promować firmy. W swojej pracy wykorzystuję każdą z tych możliwości. Jestem Dmytro – Państwa fotograf w Krakowie.

Wykonuję sesje zdjęciowe na terenie całej Małopolski. Miasta, które poznały już mój warsztat, to m.in. Kraków, Tarnów, Zakopane, Nowy Targ, Oświęcim czy Gorlice. Na Państwa życzenie mogę dojechać w dowolne miejsce, gdzie tylko potrzebne są moje umiejętności.

 

Sesje ślubne i sesje narzeczeńskie (bo takie także wykonuję) wymagają doskonałego wyczucia, taktu i doświadczenia. Oferuję Wam swoje umiejętności i pełne zaangażowanie. Zasługujecie na to, co najlepsze. Potrafię docenić Wasze marzenia.

 

Sprzęt

Digital SLR Cameras: Nikon D810 FX

 

NIKKOR Lenses:  FX AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED (1.7x)

                               FX AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8G ED VR II (2.9x)

                               FX AF-S NIKKOR 50mm f/1.8G

 

Speedlights:   Speedlight - SB-910

 

Tripods & Support:  Velbon RUP-L43 II Aluminum Monopod

                                   Tripod SLIK PRO 500

 

Hardware:  Apple iMac 27

                   Apple MacBook Air 13

  

PROFOTO B1X Location Kit

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

Fotografia ślubna — Pakiet 250

1500 zł
Przygotowania, Ślub, Wesele Obejmuje: — zdjęcia z przygotowań — zdjęcia z ceremonii zaślubin (kościół, USC) — krótki plener w dniu ślubu — przyjęcie weselne Jako produkt finalny otrzymują Państwo: — ok. 250 zdjęć po obróbce cyfrowej w pełnej rozdzielczości na płycie DVD — 40 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej — Pendrive w ozdobnym opakowaniu z motywem sesji
1500 zł

Pakiet 300+ Indywidualna sesja plenerowa

1800 zł
Przygotowania, Ślub, Wesele, Plener Obejmuje: — zdjęcia z przygotowań — zdjęcia z ceremonii zaślubin (kościół, USC) — przyjęcie weselne. — kilkugodzinną sesję plenerową w dniu i miejscu ustalonym wspólnie z parą młodą Jako produkt finalny otrzymują Państwo: — ok. 300 zdjęć po obróbce cyfrowej w pełnej rozdzielczości na płycie DVD — 50 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej — Pendrive w ozdobnym opakowaniu z motywem sesji
1800 zł

Napisz do fotografa

[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems