Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Diana i Przemek - fotograf Mińsk MazowieckiDiana i Przemek
Mińsk Mazowiecki
CENA: 2100 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 11675
POLECEŃ: 64
ZADAJ PYTANIE

Ślub to najważniejszy, doniosły, niepowtarzalny dzień w życiu dwojga ludzi płci odmiennej stanu wolnego, którzy podczas ceremonii ślubnej w kościele lub w USC staną się małżeństwem. Każdy ślub porusza serca zakochanych i ich rodziców. Ślub – jego oprawa i sceneria, to zawsze okazja do świętowania.

Śliczna, modna suknia ślubna, wytworny garnitur pasujący do sukni ślubnej, złote obrączki, bukiet, uśmiech na twarzy, łezka szczęścia, wzruszenie, szybsze bicie serca i to jedyne takie spojrzenie w głąb duszy. Pragniecie z pewnością, aby ta chwila trwała wiecznie. Jesteśmy fotografami ślubnymi i możemy ją dla Was zatrzymać. Fotograf ślubny potrafi być nieraz magikiem, gdyż dobrze wykonane zdjęcia ślubne zatrzymują magie chwili. Potrafimy zatrzymać czas, który tak szybko i nieustannie upływa. Ślub Wasz ukażemy jako przedstawienie na bardzo wysokim poziomie.

 Jesteśmy z Wami w tym ważnym dniu, aby uchwycić piękno chwili, odnaleźć czar w tym, co dzieje się naprawdę podczas całej uroczystości. Od was zależy moment, od którego wykonujemy zdjęcia. Możemy bez problemu, bo jesteśmy w dwójkę wykonać zdjęcia z przygotowania do ślubu zarówno u Pani i Pana młodego.

Ten dzień należy tylko do Was, bo to wyjątkowy dzień i Wy jesteście w tym dniu wyjątkowi. Nam fotografom ślubnym zależy na tym,  abyście mogli w nim skoncentrować się na sobie. My fotografujemy faktycznie tak, jakby nas nie było. Wykonamy dla Was piękne zdjęcia ze wszystkich wyjątkowych, doniosłych, ważnych momentów. Zdjęcia i fotografie w naszym wydaniu są naturalne i niepowtarzalne, na pewno opowiedzą Waszą historię i na zawsze uchwycą atmosferę Waszego ślubu i po nim organizowanego wesela.

Każdy ślub to uroczystość wywołująca pozytywne emocje i jest dla nas nowym wyzwaniem. Zawsze staramy się dostrzec i wydobyć jego indywidualny charakter. Dlatego też każdy tworzony przez nas album snuje własną opowieść, utkaną z nastrojowych obrazów.

Jeżeli prezentowane przez nas zdjęcia odpowiadają Waszym oczekiwaniom, jeśli oglądacie je z przyjemnością, zaciekawieniem, jeśli Was one poruszają, skontaktujcie się z nami. Kontakt jest bardzo potrzebny. My się dostosujemy do Waszych oczekiwań i propozycji. Gwarantujemy, że zlecenie wykonamy należycie. W trakcie kontaktu ustalimy chociażby, od jakiego momentu wykonujemy Wam zdjęcia, jak i ustalimy miejsce i termin wykonywania zdjęć plenerze. My wam proponujemy, ze najlepiej wykonywać zdjęcia plenerowe już po ślubie i weselu. Ale we wszystkim decyzja należy do Was.

Tworzymy nastrojowe i pełne emocji sesje plenerowe w dowolnie wybranym przez Was miejscu oraz reportaże ze ślubu i wesela podkreślające ich wyjątkowy charakter, oddające atmosferę chwili.

Oprócz naszego doświadczenia - pracujemy na nowoczesnym sprzęcie fotograficznym marki NIKON i on nam daje gwarancję, że wykonamy wysokiej jakości zdjęcia ślubne w formacie 20x30 mm oprawionych w ekskluzywny album. Dodatkowo oddajemy Wam płytę z pozostałymi zdjęciami, na której odnajdziecie wiele ciekawych sytuacji z udziałem Waszych gości.

Gwarantujemy sympatyczną i swobodną atmosferę współpracy oraz profesjonalną obróbkę zdjęć. Proponowana przez nas oferta jest elastyczna, na pewno więc odnajdziecie w niej coś dla siebie. Możemy ofertę zmodyfikować do Waszych potrzeb.

Gdybyście pragnęli dać swoim rodzicom wyjątkowy prezent, proponujemy dwa dodatkowe albumy przygotowane specjalnie dla nich z wybranymi fotografiami. Będzie to na pewno bardzo miła niespodzianka.

Szczegółową ofertę z przyjemnością przedstawimy na wcześniej umówionym spotkaniu. Tylko wtedy, znając Wasze oczekiwania, możemy w pełni ustalić naszą współpracę.

 

Gwarantujemy, że na zdjęciach ślubnych będą uwiecznione nie tylko najważniejsze, doniosłe, ciekawe momenty z uroczystości, ale uwieczniona zostanie Wasza miłość, szczęście, radość i inne emocje.

 

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane fotografowi.

PORTFOLIO FOTOGRAFA

fotografia slubna - Węgrów 2864
1
fotograf śluby - Węgrów 1764
0
foto na slub - Legionowo 1602
0
fotograf śluby - Pruszków 1549
0
foto ślub - Łochów 1332
0
fotograf slub - Garwolin 1423
0
zdjecia slub - Otwock 893
0
fotografie na sluby - Garwolin 825
0
foto na slub - Łuków 747
1
zdjecia na ślub - Góra Kalwaria 726
1
zdjecia slub - Łochów 726
0
fotograf wesele - Piaseczno 691
0
fotografia slubna - Ryki 748
0
foto na wesele - Lublin 691
2
fotograf śluby - Siedlce 669
0
fotograf slub - Garwolin 717
0
fotografia weselna - Łochów 655
1
fotografia na ślub - Lublin 691
0
fotograf na śluby - Wyszków 650
0
foto na ślub - Otwock 658
0
foto slub - Wołomin 614
0
fotografie śluby - Garwolin 580
0
fotografia na slub - Węgrów 590
0
zdjecia na sluby - Węgrów 544
0
zdjęcia sluby - Legionowo 549
0
foto na śluby - Łochów 581
0
zdjecia wesela - Milanówek 618
0
fotografie wesela - Warszawa 542
0
foto śluby - Siedlce 661
0
zdjęcia na ślub - Ryki 617
0
zdjęcia śluby - Lublin 549
0
zdjecia ślubne - Garwolin 592
0
fotografie wesele - Milanówek 565
0
fotograf wesele - Lublin 616
0
fotografie slub - Wołomin 660
0

Sprzęt

Należymy do programu NPS przeznaczonego dla elity profesjonalnych fotografów marki NIKON na świecie.

Posiadamy profesjonalny sprzęt marki Nikon.

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2100 zł
2100 zł
Fotograf Diana i Przemek, Mińsk Mazowiecki
Fotograf Diana i Przemek, Mińsk Mazowiecki Ocena: 5,00 / 5 1 opiniaopinie
Gorąco polecamy Przemka jako fotografa. Pełen PROFESJONALIZM. Na weselu był praktycznie niewidoczny. Goście weselni byli bardzo zadowoleni (tak samo jak i my). Jeszcze tak miłego i kulturalnego fotografa na weselu nie widzieli(śmy). ZDJĘCIA... REWELACJA. To trzeba po prostu zobaczyć. Sesja w plenerze-kolejne plusy-sama przyjemność, a troszke wymagań mieliśmy:) GORĄCO POLECAMY PRZEMKA jako fotografa na Śluby, wesela, Chrzciny i inne okazje. Pozdrawiamy i Dziękujemy:)
Anna Grochowska Przemysław Kaczmarek, ślub: 2009-09-19
Wykonanie: DigiHex Systems