Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Dariusz

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 2
Poleceń: 89
Odsłon: 7545

 Pakiet standard - 550 zdjęć najwyższej jakości, nagrany na płycie cd/dvd + mini album 

 - przygotowania do ślubu -150 zdjęć

 - ślub w kościele lub w USC - 300 zdjęć

 - wesele  do 3 rano - 300 zdjęć

 

 

Sesja w pałacu lub plenerze -  / 50 ujęć / w dogodnym terminie

 

 - Cena za calość  - 1550zl !!! 

 

 

Możliwe łączenie usługi z Filmem VIDEO !!! Całość film HD  + foto - 3900zl. 

 

 

Sprzęt

Podczas fotografowania uroczystości ślubnej i organizowanego wesela używam profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Jest nim:

NIKON D800 x 2 /AF.35/1.4 ,  80-400mm

lampy Bowens

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1550 zł
1550 zł

Napisz do fotografa

1550 zł / sesja
 regulamin i politykę prywatnościKlauzula informacyjna

Fotograf Dariusz, Warszawa
Fotograf Dariusz, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Pan Darek jako fotograf jest niewidoczny. Mamy przepiękne zdjęcia pełne emocji, śmiechu i wzruszeń. Uchwycił momenty, w których nawet nie wiedziałam, że robi zdjęcia, a miło jest wrócić do tamtych chwil. Bardzo podoba nam się dynamika na zdjęciach i to nasycenie kolorów. Naprawdę super! Polecamy gorąco i na pewno sami będziemy korzystać w ramach innych rodzinnych imprez. Jest otwarty na propozycje, a jako człowiek jest bardzo sympatyczny. Jeżeli tylko ma wolny termin to nie zastanawiajcie się.
Agnieszka Sosneckaa, ślub: 2015-09-05
Jako, że nie należymy do osób fotogenicznych i dobrze czujących się przed obiektywem to cudów się nie spodziewaliśmy. Jednak fotograf przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Mimo że nie wyglądamy jak gwiazdy z czerwonego dywanu, to dzięki umiejętnością Pana Darka zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami setki zdjęć dzięki którym we wspomnieniach nasz ślub pozostanie jak z bajki i nie chodzi nam tutaj o shreka :D. Sama obecność fotografa była zupełnie niezauważalna co było ogromną zaletą. Dzięki czemu my i nasi goście bawiliśmy się bez uczucia skrępowania. Pan Darek działa szybciej nawet od skarbówki, pierwsze zdjęcia, którymi mogliśmy się pochwalić naszym znajomym dostaliśmy już następnego dnia, w przeciągu trzech kolejnych dni otrzymaliśmy resztę cudownych zdjęć. Jeżeli ktoś by się nas dzisiaj zapytał, czy możemy polecić dobrego fotografa. To na pewno pierwszą osobą o której byśmy pomyśleli, był by Pan Darek. Mamy nadzieję, że jeszcze nie jedną ważną chwile w naszym życiu uwieczni na zdjęciach. Bardzo bardzo polecamy!
Joanna Jedynak, Marcin Samson, ślub: 2015-05-01
Wykonanie: DigiHex Systems