Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Dariusz

 - fotograf Kielce
Fotografia ślubna Kielce, województwo Świętokrzyskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 82

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1690 zł
1690 zł

Sprzęt

Pracuję na najnowszych pełnoklatkowych aparatach Canon 6D mark II

 

Opinie o fotografie (7)

Fotograf Dariusz, Kielce
Fotograf Dariusz, Kielce Ocena: 5,00 / 5 7 opinii
Profesjonalnie,Bezproblemowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni:)
Krzysztof Derlatka Justyna Kuszewska, ślub: 2018-08-18
Pan Dariusz jest bardzo ciepla osoba, towarzyszyl nam we wszystkich waznych momentach. Bylismy bardzo pozytywnie zaskoczeni, jak szybko udalo mu sie zrealizowac zamowienie. Goraco polecamy!
Ola Wierzbicka, ślub: 2018-07-13
Polecamy bardzo Pana Darka. Super się z nim pracowało. Zrobił nam bardzo ładna pamiątkę na całe życie :)
Wiktor i Karolina, ślub: 2017-08-05
Oglądając Nasze ślubne zdjęcia w przepięknym albumie jak również reportaż na płycie wiemy, że wracając do nich teraz czy za kilkanaście lat nigdy Nam się nie znudzą. Wspaniały fotograf, który potrafił pokazać najlepsze drzemiące w Nas pokłady radości w tak ważnym dniu to skarb. Fajne jest uczucie kręcącej się łezki w oku, kiedy odbiera się zdjęcia z jakiejś podniosłej dla człowieka chwili a także wysłuchiwanie wszystkich ochów i achów osób, w których ręce trafił album.Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Pana Darka będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Profesjonalizm i wyczucie momentu, to wizytówka Darka. Tak, więc z cała stanowczością polecamy – spróbujcie, a przekonacie się sami!
Monika Marzec, ślub: 2015-12-26
100% pozytywny!Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Darka.Jasny,pełny,dokładny i częsty kontakt.Bardzo duży wkład pracy i poświęcenia czasu w sesje plenerową,czego efektem są zdjęcia,które będą nam służyły jako pamiątka.Wszystkim polecam Pana Darka jako fotografa weselnego i plenerowego.Satysfakcja gwarantowana!
Anna i Marcin Czaja, ślub: 2012-08-25
Zalet P. Darka można wymieniać bardzo dużo :) Niebanalne pomyły, cierpliwość, kreatywność oraz otwartość na nowe pomysły - to są chyba najważniejsze z nich. Współpraca była po prostu rewelacyjna, a efekt - przerósł nasze oczekiwania, po prostu zwala z nóg :) Od samego początku miła rozmowa i konkretne podejście do tematu umacniały nas w przekonaniu, że lepiej nie mogliśmy wybrać. Podczas ceremonii w kościele oraz przyjęcia na sali prawie nie zauważalny. Podczas zdjęć w plenerze tryskający pomysłami, dzięki czemu uniknęliśmy dodatkowego stresu i wiedzieliśmy że jesteśmy pod skrzydłami profesjonalisty. Niewątpliwie ten fotograf ma "dobre oko i pewną rękę”, dzięki której wszystkie zdjęcia są naturalne bez żadnych dodatkowych efektów (robionych przy pomocy różnych programów graficznych), które nie raz psują cały przekaz. Dzięki Darkowi z naszej skromnej ceremonii pozostanie nam bardzo szczególna pamiątka, która zostanie nam na bardzo długie lata. Każdy ma inny gust, ale pracując z Darkiem na 100 % będziecie zadowoleni z efektów. Darku jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy !!!!!! :)
Rafał i Karolina, ślub: 2011-10-01
Jesteśmy bardzo zadowolenia ze współpracy z Panem, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Jego usługi innym parom młodym :)
Daria Śliz, ślub: 2011-08-20

Zobacz także galerie innych fotografów

Robert - fotograf Kielce

1700 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 38
Dlaczego to ja mam być fotografem na Twoim ślubie? To proste, nie fotografuje od wczoraj, dysponuje profesjonalnym sprzętem, jestem otwarty ...

Renata - fotograf Kielce

2000 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 12
Wszystko co mogę zaoferować to zdjęcia w pakietach na każda kieszeń. Można coś ująć , można coś dodać. Fotografuję profesjonalnie, ...

Bartosz - fotograf Kielce

1900 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 5
Jesteśmy profesjonalistami
Wykonanie: DigiHex Systems