Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Dariusz i Marek - fotograf KielceDariusz i Marek
Kielce
CENA: 2000 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 1703
POLECEŃ: 3
ZADAJ PYTANIE

Fotoreportaż realizuje zawsze dwóch fotografów - dlatego ukazujemy świat dwoma różnymi spojrzeniami na tę samą chwilę. Para Młoda otrzymuje od nas takie ujęcia, jakich nie jest w stanie zapewnić jeden fotograf na uroczystości ślubnej i weselnej. Fotografia jest naszą bardzo wielką pasją, kochamy to co robimy i każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zawsze gdzie coś się dzieje - jesteśmy tam, starając się uchwycić wszystkie ulotne chwile z dnia Waszego ślubu, abyście oglądając po latach wykonane przez nas zdjęcia z łezką w oku wspominali ten dzień. Na zdjęciach wykonanych w profesjonalny sposób będą pokazane wszystkie najważniejsze i doniosłe momenty z uroczystości ślubnej i weselnej, ale i też będzie pokazane Wasze szczęście, radość, wzruszenia, uśmiechy i inne emocje.

Posiadamy aktualne akredytacje Kieleckiej Kurii Diecezjalnej zezwalające na fotografowanie w trakcie trwania ceremonii liturgicznych.

W zależności od Waszych potrzeb oferujemy Wam dodatkowo autorskie pakiety usług w zróżnicowanych cenach:
Pakiet MINI
Pakiet BRĄZOWY
Pakiet SREBRNY
Pakiet ZŁOTY
Pakiet PLATYNOWY

 

Na specjalne życzenie wykonujemy coś, co jest naszym pomysłem i jest niespotykane na rynku: fotoreportaż z wieczoru kawalerskiego i panieńskiego.

 

Formularz kontaktowy
Dane zostaną przekazane fotografowi.
PORTFOLIO FOTOGRAFA
fotograf śluby - Łopuszno 433
0
fotografia slub - Ostrowiec Świętokrzyski 346
0
zdjęcia śluby - Busko-Zdrój 350
0
foto na wesele - Jędrzejów 375
0
fotografie na slub - Włoszczowa 392
0
foto na śluby - Strawczyn 445
0
zdjecia na wesela - Raków 328
0
fotograf slub - Chęciny 334
0
fotografie na wesela - Strawczyn 339
0
fotograf na śluby - Kielce 304
0
fotografie na śluby - Starachowice 325
0
zdjęcia na slub - Chmielnik 280
0
zdjecia wesele - Łopuszno 330
0
zdjęcia na ślub - Kije 323
0
zdjecia slub - Raków 311
0
zdjecia slub - Ostrowiec Świętokrzyski 309
0
foto sluby - Starachowice 321
0
fotografie śluby - Starachowice 347
0
fotografie na sluby - Ostrowiec Świętokrzyski 324
0
zdjecia ślubne - Mniów 310
0
zdjecia na ślub - Stąporków 388
0
fotografie sluby - Raków 298
0
zdjecia na śluby - Końskie 279
0
zdjęcia ślub - Mniów 297
0
fotografie śluby - Nowa Słupia 358
0
fotografia wesele - Końskie 340
0
zdjecia śluby - Bodzentyn 286
0
foto na slub - Nowa Słupia 332
0
foto na slub - Jędrzejów 304
0
Sprzęt

Pracujemy na :

- fotograf Darek - cyfrowe lustrzanki, profesjonalne obiektywy i sprzęt dodatkowy firmy Canon

- fotograf Marek - cyfrowe lustrzanki, profesjonalne obiektywy i sprzęt dodatkowy firmy Nikon

 

Oferta cenowa
Nazwa
Cena
Opis
Cena
Oferta standardowa
2000 zł
2000 zł
autorski MINI
650 zł
Pakiet obejmuje: - fotoreportaż z ceremonii ślubnej (uroczystość w Kościele lub USC), - fotoreportaż z życzeń po ceremonii, Jesteśmy z Państwem obecni od około 30 min przed ślubem do momentu odjazdu z miejsca ślubu.
650 zł
autorski BRĄZOWY
800 zł
Pakiet obejmuje: - fotoreportaż z ceremonii ślubnej (uroczystość w Kościele lub USC), - fotoreportaż z życzeń po ceremonii, - dodatkowo w ramach pakietu wykonywane są zdjęcia rejestrujące przybycie Państwa Młodych na salę przyjęć oraz pierwszy taniec Młodej Pary. Jesteśmy z Państwem obecni od około 30 min przed ślubem do około 30 min po „pierwszym tańcu”
800 zł
autorski SREBRNY
1350 zł
Pakiet obejmuje: - fotoreportaż z ceremonii ślubnej (uroczystość w Kościele lub USC), - fotoreportaż z życzeń po ceremonii, - wykonanie sesji zdjęciowej w plenerze ( w przypadku pleneru cena nie obejmuje biletów wstępu i opłat za fotografowanie, koszty ponosi zamawiający), - dodatkowo w ramach pakietu wykonywane są zdjęcia rejestrujące przybycie Państwa Młodych na salę przyjęć oraz pierwszytaniec Młodej Pary. Jesteśmy z Państwem obecni od około 30 min przed ślubem do około 30 min po „pierwszym
1350 zł
autorski ZŁOTY
1550 zł
Pakiet obejmuje: - fotoreportaż z ceremonii ślubnej (uroczystość w Kościele lub USC), - fotoreportaż z życzeń po ceremonii, - wykonanie sesji zdjęciowej w plenerze (w przypadku pleneru cena nie obejmuje biletów wstępu i opłat za fotografowanie, koszty ponosi zamawiający), - fotoreportaż z zabawy weselnej od przybycia Państwa Młodych na salę przyjęć, przez pierwszy taniec, krojenie tortu, na "oczepinach" kończąc. Jesteśmy z Państwem obecni od około 30 min przed ślubem do godziny ok. 1.00 w nocy.
1550 zł
autorski PLATYNOWY
1800 zł
Pakiet obejmuje: - fotoreportaż z przygotowań do ślubu, - błogosławieństwo rodziców i wyjazd do ślubu, - fotoreportaż z ceremonii ślubnej (uroczystość w Kościele lub USC), - fotoreportaż z życzeń po ceremonii, - wykonanie sesji zdjęciowej w plenerze (cena nie obejmuje biletów wstępu i opłat za fotografowanie, koszty ponosi zamawiający), - fotoreportaż z zabawy weselnej od przybycia Państwa Młodych na salę przyjęć, przez pierwszy taniec, krojenie tortu, na "oczepinach" kończąc.
1800 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems