Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Darek

 - fotograf Sosnowiec
Fotografia ślubna Sosnowiec, województwo Śląskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 64
Odsłon: 2953

Zapraszam do galerii kontaktu oraz na spotkanie. Niech zdjęcia w galerii powiedzą za mnie. PROMOCJA do pakietu foto - teledysk foto-video spot z wesela - OD 300 zł !!!

Już w ramach standardowej oferty, w wyjątkowej cenie otrzymacie ponad 1000 niepowtarzalnych zdjęć , plener w tygodniu bez dopłaty, wyjątkową fotoksiążkę w według oryginalnego projektu, prezentację, dziesiątki odbitek. Zdjęcia które przekazuję wybierane są z ogromnego surowego materiału, poddawane obróbce graficznej, retuszowi, obróbce artystycznej.

Stawiam na oryginalność, wysoką jakość, styl. Przesyłając do mnie zapytanie nic Was to nie kosztuje, a otrzymacie dostęp do setek zdjęć na moich stronach internetowych, aby lepiej zapoznać się z moim stylem fotografowania. Standardowa cena sesji wynosi od 1000 do 2500 zł (zależnie od zakresu usługi, ilości dni zdjęciowych, odbitek, albumów, fotoksiążek).

PROMOCJA Na pozostałe terminy obowiązuje promocja- MEGA PAKIET (od przygotowań do oczepin + plener)+ 1000-2000 zdjęć na DVD w pełnej rozdzielczości, fotoksiążka w eleganckim wydaniu (+ oryginalny projekt gratis) w cenie 2450. Jeśli będzie taka potrzeba i możliwość zdjęcia reportażowe wykonywane są przez 2 fotografów bez zmiany kosztów (zwielokrotniona ilość wyjątkowych ujęć). Oryginalne zdjęcia ślubne, wyjątkowe sesje plenerowe, ciekawe reportaże, reportaże  bogate jak film. W standardowej cenie otrzymujecie pamiątkę dla siebie oraz prezent dla rodziców i gości (zdjęcia przekazuje w pełnej rozdzielczości niezabezpieczone, więc wy i wasi goście możecie mieć bez ograniczeń wyjątkowe zdjęcia w rodzinnym albumie ).

NA KONIEC - oferuję fotografię autorską - co to oznacza?- otrzymujecie zdjęcia mojego wykonania oraz stylu, który prezentuję na moich stronach internetowych. Nie podzlecam wykonywania usług dlatego macie gwarancję 100% satysfakcji. 

Sprzęt

Posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny. Canon - pełnaklatka . W zapasie dodatkowa lustrzanka - to ważne! Obiektywy w klasie przeznaczonej dla profesjonalistów.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1150.01 zł
1150.01 zł

styczeń, luty, marzec, kwiecien, maj

650 zł
PROMOCJA na terminy od stycznia do maja . Pakiet ślub + mini plener, retusz, obróbka art., 2 fotografów - 650 zł
650 zł

Mega promocja 1650zł ślub+wesele+plener

1650 zł
Od przygotowań od oczepin + plener w tygodniu+ mini plener w dniu ślubu 1650 zł- 500 zdjęć- 2 fotografów, obróbka graf, art., retusz, W PROMOCJI DO PAKIETU W CENIE 300 zł rejestracja i teledysk foto-video - lustrzanką Canon 5D Mark II z wesela. Promocja dotyczy terminów od stycznia do kwietnia oraz grudnia oraz LAST MINUTE.
1650 zł
1150.01 zł / sesja
Fotograf Darek, Sosnowiec
Fotograf Darek, Sosnowiec Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Pozytywne pierwsze wrażenie jak i wykonanie podczas wesela. :-) za 2 dni mamy sesję. Kolejno otrzymamy zdjęcia :) polecam :-)
Magdalena Kowalczyk i Michał Wypych, ślub: 2017-10-07
Wykonanie: DigiHex Systems