Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Arkadiusz

 - fotograf Płock
Fotografia ślubna Płock, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 3
Poleceń: 82
Odsłon: 5966

Witam Państwa na mojej stronie.

Galeria, która Państwo odwiedziliście poświęcona została artystycznej fotografii ślubnej, portretowej oraz reportażom z uroczystości rodzinnych.

Ślub to niezwykły dzień - pełen emocji, napięcia i radosnych wydarzeń. Wszystko wtedy dzieje się tak szybko. Fotografie pozwalają ten czas zatrzymać, utrwalić tą szczególną chwilę Waszego życia aby móc ją później po latach przywoływać i wspominać. Powracając z upływem lat do albumu ślubnego, wciąż możecie dostrzegać na zdjęciach coś nowego i przywoływać do pamięci zapomniane chwile. Ta wielka zaleta fotografii sprawia, że jest do dziś obecna przy wszystkich ważnych wydarzeniach jako dokument naszego życia.

Fotografia ślubna, którą wykonuję w plenerach pozwala w pełni wykorzystać warunki jakie daje nam naturalne światło oraz różnorodne otoczenie z piękną przyrodą i architekturą. Zachwyca spontanicznością gestów i bogactwem miejsc. Sprawia, że zdjęcia posiadają niepowtarzalny, romantyczny charakter. Widać na nich emocje i uczucia jakie Wam towarzyszą w tym uroczystym dniu.

Indywidualne spotkania oraz rozmowy, poprzedzające wykonanie zdjęć i albumu z uroczystości ślubnej, pomagają poznać mi Wasze wymagania i oczekiwania odnośnie zdjęć.

Oferuję Państwu wykonanie sesji zdjęciowej w plenerze lub we wnętrzach oraz reportażu z kościoła, USC i przyjęcia weselnego.
Mogę towarzyszyć Wam przez cały dzień uwieczniając również przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, itp. Zgodnie z przyjęta przeze mnie zasadą, przyjmuję tylko jedno zlecenie w danym dniu, tym samym mogę zapewnić Państwu nieograniczony czas w dniu ślubu.


Istnieje możliwość zamówienia całego albumu zawierającego Wasze zdjęcia, jak i zamówienie poszczególnych zdjęć w liczbie ustalanej na wstępie. Wyboru zdjęć dokonujecie sami sposród około 3x większej ilości od zamówionej.

Zapraszam do obejrzenia moich prac fotograficznych, w oryginale, na dużym formacie. Spotkanie pozwoli poznać Wasze oczekiwania i pomysły jakie chcielibyście mieć zdjęcia.

Udane zdjęcia, to w dużej mierze wynik dobrej współpracy. Dlatego tak ważne oprócz techniki i mojej pracy jest Wasze zaangażowanie, tym bardziej, że w czasie sesji stawiam zawsze na naturalność, na uchwycenie właściwej chwili nie zaś na wymuszone i sztuczne pozy.

Ze względu na różnorodność oczekiwań trudno mi było opracować uniweasalną ofertę ilości zdjęć ich formatów, stąd też we wszystkich pytaniach proszę o kontakt telefoniczny lub e`mail

"Zawsze staram się aby wykonywana przeze mnie fotografia ślubna była połączeniem elegancji i dobrego gustu w zdjęciach plenerowych i kościelnych oraz reporterskiego wyczucia i refleksu przy zdjęciach na przyjęciu i przy składaniu życzeń."

Sprzęt

Jestem fotografem ślubnym i wiem, że nie wystarczy posiadać talent, mieć doświadczenie, aby fotografować uroczystości i różne wydarzenia. Koniecznie fotograf musi posiadać nowoczesny, profesjonalny sprzęt i urządzenia fotograficzne. Dzięki nim da się uchwycić wszystkie momenty i ważne chwile, na którym ludziom tak bardzo zależy zależy.

Podczas fotografowania uroczystości ślubnych i po nich organizowanych zabaw weselnych lub przyjęć, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze, zawsze korzystam ze sprzętu, urządzeń i akcesoriów fotograficznych profesjonalnej firmy CANON. Dzięki temu wykonane zdjęcia i fotografie ślubne przez moją osobę są bardzo wysokiej jakości.

Pracują zawsze na najwyższej klasie zawodowych obiektywach firmy Canon serii L ze stałym otworem przysłony (Canon EF 70-200/4 L, Canon EF 28 -70/2.8 L,).
Użytkowany zestaw aparatów fotograficznych i obiektywów pozwala na uzyskiwanie doskonałej jakości odbitek o formatach do 50x70 cm. 


Ponadto używam statywów profesjonalnej firmy Manfrotto, kiedy pragnę wykonać zdjęcia w słabo oświetlonych miejscach (np. we wnętrzach).

W trakcie fotografowania uroczystości ślubu i wesela, nic mnie nie może zaskoczyć, bo wszystko co potrzebne zawsze posiadam.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

950 zł
950 zł

Foto-album

400 zł
opracowanie zdjęć w formacie foto książki, ilość stron, układ do ustalenia. Cena 60 stron foto ksiązki wraz z wykonaniem.
400 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Arkadiusz, Płock
Fotograf Arkadiusz, Płock Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Bardzo jestesmy zadowoleni ze wspolpracy. Pan Arek ma bardzo profesjonalne podejscie do klienta i bierze pod uwage upodobania Panstwa Mlodych. W naszym przypadku zastosowal sie do wszystkich wymagan dzieki czemu mamy wspaniala pamiatke . Fotograf bardzo sympatyczny, nie narzuca swojego zdania, a gdy trzeba podpowiada jak lepiej sie ustawic. Poza tym szybka realizacja zamowienia - wstepne zdjecia mielismy juz nastepnego dnia, a album i obrobione plytki otrzymalismy 4 dni po slubie. Szczerze polecamy.
Aleksandra Rodzik, ślub: 2012-08-18
Wszystko super! Bardzo miły Pan, spokojny i przyjazny. Nie narzuca swoich pomysłów, jest bardzo otwarty na wszelkie propozycje. Zdjęcia w mini formacie dostaliśmy już następnego dnia. Zdjęcia bardzo dobrej jakości. Serdecznie polecam!
Kamila i Szymon Szulc, ślub: 2011-07-30
Bardzo dobra współpraca z fotografem, zdjęcia wykonane profesjonalnie, dobry kontakt i krótki czas oczekiwania na zdjecia. Polecamy Pana Arkadiusza:)
barbara jankowska rafal studzinski, ślub: 2011-06-04

Fotograf Arkadiusz wykonuje także zdjęcia ślubne w miastach:

Wykonanie: DigiHex Systems