Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Anna

 - fotograf Lublin
Fotografia ślubna Lublin, województwo Lubelskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 7
Odsłon: 459

Witam. Nazywam się Anka. Na codzień zajmuję się studyjną fotografią dziecięcą, w weekendy poświęcam czas młodym parom.  Mam głowę pełną pomysłów, świeże podejście i nie jestem znudzona "kolejnym" weselem. Każdy klient jest ważny i traktowany indywidualnie.

 

Ukończyłam 4 kursy fotograficzne potwierdzone dyplomami. W tym jeden praktyczny z fotografii ślubnej. Pracuje w systemie NIKON. Zwsze mam dwa aparaty i kilka obiektywów. Posiadany sprzęt gwarantuje świetną jakość zdjęć.

 

W dniu ślubu będę Waszym cieniem, nie przeszkodą. Jeśli będziesz smutna, pocieszę ;). Jestem otwarta na ludzi i lubię z nimi rozmawiać, a tym samym rozluźniać atmosferę, która w tym dniu potrafi być mocno napięta.

 

Z fotografią mam do czynienia od 7 lat.  Uwielbiam robić zdjęcia bez świadomości fotografowanego. Takie wychodzą najpiękniejsze. Są w nich emocje, uczucia, miłość, złość. Gdy ktoś widzi obiektyw i ma świadomość wykonywania zdjęcia, zachowuje się nienaturalnie, wręcz nie wie co ze sobą zrobić. Dlatego większość zdjęć staram robić się gdy w ogóle się tego nie spodziewacie ;) Mam czujne oko. Czasami drugi plan jest ciekawszy, dlatego staram się uchwycać wszystko to, czego nie widzicie wy. Często pracujemy w dwie osoby, wtedy jest większa szansa, że nic nam nie umknie.

 

Zapraszam do obejrzenia galerii na stronie.

 

Oto propozycja ofert:

 

ŚLUB CYWILNY -

zdjęcia wykonywane w Urzędzie Stanu Cywilnego + Zdjęcia pod urzędem. Otrzymujecie 30 graficznie obrobionych zdjęć na płycie CD

 

- cena 600 zł

 

ŚLUB CYWILNY + PRZYJĘCIE 

zdjęcia wykonywane w Urzędzie Stanu Cywilnego + przyjęcie weselne  Otrzymujecie 200 graficznie obrobionych zdjęć +  30 wybranych ujęć wywołanych w formacie 15x21 w ozdobnym opakowaniu

 

- cena 1600 zł

 

ŚLUB KOŚCIELNY-

 zdjęcia wykonywane są pod kościołem i w trakcie ceremonii. Otrzymujecie 50 graficznie obrobionych zdjęć na płycie DVD.

 

- cena 450 zł

 

ŚLUB KOŚCIELNY + WESELE-

 

zdjęcia wykonywane pod kościołem i w trakcie ceremonii. Przyjęcie weselne max do 01 w nocy (do oczepin). Otrzymujecie 200 graficznie obrobionych zdjęć na płycie DVD i 30 wywołanych w formacie 15x21 w ozdobnym opakowaniu

 

-cena 1600 zł

 

PRZYGOTOWANA + BŁOGOSŁAIEŃSTWO + ŚLUB KOŚCIELNY + WESELE + PLENER

 

Przygotowania Panny / Pana Młodej / Młodego, błogosławieństwo pary młodej, ślub kościelny, przyjęcie weselne (do oczepin) , sesja plenerowa (może być w innym dniu) Otrzymujecie 400 graficznie obrobionych zdjęć, Fotoalbum lub album z wklejonymi zdjęciami hronologicznie ułożonymi w spójną historię. 

 

- cena 2300 zł

 

PLENER ŚLUBNY

 

zdjecia plenerowe pary młodej. Czas trwania sesji 2-3 godziny. Otrzymujecie 30 graficzie obrobonych zdjęć na płycie CD i 10 z nich wywołanych w formacie 15x21 w ozdobnym pudełku.

 

-cena 600 zł

 

 

Sprzęt

Pracuję w systemie NIKON. Posiadam 2 body i 5 obiektywów. Dwie lampy błyskowe i ewentualnie sprzęt oświetleniowy studyjny oraz tła fotograficzne i rekwizyty. Taki sprzęt gwarantuje udane zdjęcia nawet przy trudnym oświetleniu.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2300 zł
2300 zł

Napisz do fotografa

2300 zł / sesja
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems