Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Anna i Kama

 - fotograf Ostrów Wielkopolski
Fotografia ślubna Ostrów Wielkopolski, województwo Wielkopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 130

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2100 zł
2100 zł

Sprzęt

Fotograf ślubny musi mieć doświadczenie, talent i profesjonalny sprzęt i urządzenia fotograficzne. Nowoczesny sprzęt fotograficzny to konieczność dla fotografa, który musi taki sprzęt posiadać. Rola zdjęć ślubnych jest wielka. Na nich muszą być uwiecznione wszystkie najważniejsze i doniosłe momenty z uroczystości ślubu i wesela. 

Podczas fotografowania ślubów i wesel, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze- pracujemy za pomocą  profesjonalnego sprzętu fotograficznego firmy NIKON - D300s. D700. D750, D610 używając 6 nowoczesnych obiektywów, dzięki którym możemy uwiecznić wszystkie emocje, wzruszenia, radości, piękno chwili, szaleństwo, w oryginalny sposób pokazać plener... innymi słowy pokazać Państwu nasz sposób postrzegania świata.

 

Nie mamy własnego studia, bo zdecydowanie cenimy pracę w terenie: plener, nietypowe miejsca, itp. Oprócz nowoczesnego sprzętu i urządzeń fotograficznych, posiadamy mogące się przydać wszelkie potrzebne akcesoria fotograficzne.

Opinie o fotografie (3)

Fotograf Anna i Kama, Ostrów Wielkopolski
Fotograf Anna i Kama, Ostrów Wielkopolski Ocena: 5,00 / 5 4 opinie
Mieliśmy przyjemność współpracować z Kamą na naszym ślubie,weselu i plenerze.Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę.Zdjęć co prawda jeszcze nie widzieliśmy bo minął dopiero tydzień, ale jesteśmy pewni,że wyszły super:) Kama wprowadza bardzo fajną atmosferę dzięki czemu nie czuliśmy,że jest to nasz fotograf a raczej znajoma i dzięki Niej zdjęcia pewnie wyszły bardziej naturalnie.Nawet nasze rodziny i znajomi na weselu mówili,że mamy świetnego fotografa! A plener zaproponowany przez Kamę był po prostu niezapomniany:):) Już nie możemy się doczekać jak zobaczymy zdjęcia! Szczerze polecamy!!!
Nina Modrzejewska i MAteusz Rzetecki, ślub: 2014-06-14
Fotografie wykonane bardzo profesjonalnie, pomysłowo, wręcz zjawiskowo! Kontakt z Anią idealny, bez żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecamy współpracę z Panią Anią.
Daniel & Marlena, ślub: 2012-12-29
BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ŚWIETNĄ WSPÓŁPRACĘ! PEŁNY PROFESJONALIZM I ZAANGAŻOWANIE! ZDJĘCIA CUDNE!:):):)
Agnieszka i Grzegorz, ślub: 2012-08-18

Zobacz także galerie innych fotografów

Piotr - fotograf Ostrów Wielkopolski

1650 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 3
Mam na imię Piotr. Fotografuję śluby wraz z plenerami, chrzty, eventy, imprezy okolicznościowe, wykonuję sesje rodzinne. Staram się, aby moje ...

Anna i Wojciech - fotograf Poznań

1800 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(23 opinii)
Poleceń: 456
Wolne terminy na rok 2020 !!! Zapraszam wszystkich serdecznie do poznania szczegółów oferty! Gwarantuję pełną satysfakcje.

Marcin - fotograf Gniezno

1950 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(2 opinie)
Poleceń: 66
By chwile piękne były zawsze,a ulotne wspomnienia zostały z Wami na dłużej. Ślub to wydarzenie bardzo ważne, nieodwracalne i niecodzienne. ...
Wykonanie: DigiHex Systems