Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Ania i Grzesiek

 - fotograf Kraków
Fotografia ślubna Kraków, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 88
Odsłon: 1283

Ania i Grzesiek. Zajmujemy się fotografią, zatrzymaniem tego, co ulotne. Uwielbiamy fotografować ludzi i Ich wielkie wydarzenia, zaręczyny, śluby, pojawienie się dzieci. Cieszymy się każdą chwilą szczęścia w życiu, dzięki Wam mamy tego szczęścia więcej.

 

Minione sezony były dla nas bardzo ekscytujące. Oprócz dawki szczęścia, którą się z nami podzieliliście, nabraliśmy doświadczenia i przekonania, że to do czego dążymy jest to droga fotografii ślubnej, ale nie tylko...

Wiemy, że fotografia to często jedyna trwała forma pamiątki z Waszego tak ważnego wydarzenia. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia, różne są potrzeby, różne oczekiwania i możliwości. Dlatego dołączamy na stałe do naszej oferty krótkie filmy reportażowe z dnia ślubu. 

 

Zdajemy sobie sprawę, że wybór fotografa ślubnego jest niezwykle ciężki i ważny, często fotografie to jedyna pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Oprócz kosztów, które są często decydujące przy podjęciu tej decyzji, ważne jest zaangażowanie fotografa, jego dokładna praca i pewne niuanse, których na początku nie widać, a są bardzo ważne.

W naszej ofercie pakietów reportażowych dostajecie od nas album, który zamawiamy w polskiej manufakturze, od początku do końca robiony według naszych wspólnych ustaleń, wybieracie rodzaj okładki, grawer, zdjęcie, które znajdzie się w oknie. Dbamy o każdy szczegół, dlatego nie przekazujemy zdjęć w wersji elektronicznej na płycie, otrzymujecie pendrive, który jest znaczniej wygodniejszy i można go podpiąć pod wiele urządzeń. 

 

Jeżeli będziecie zainteresowani, śmiało, prosimy o kontakt. :)

 

Ciepło pozdrawiamy, 

Ania i Grzesiek

 


 

Sprzęt

aparaty pełnoklatkowe Canon 5d mkIII, obiektywy stałoogniskowe Canon, Sigma

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1800 zł
1800 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Ania i Grzesiek, Kraków
Fotograf Ania i Grzesiek, Kraków Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Świetna współpraca jesteśmy bardzo zadowoleni w tej chwili czekamy na zdjęcia, ale jesteśmy przekonani, że będą piękne! Polecamy wszystkim Anię i Grześka!:)
Alicja i Krystian, ślub: 2017-07-15
Wykonanie: DigiHex Systems