Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Andrzej

 - fotograf Gdańsk
Fotografia ślubna Gdańsk, województwo Pomorskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 1
Odsłon: 462

Cokolwiek bym tu napisał to nie ma to znaczenia. Nie ważne jest to, że swoją przygodę z fotografią rozpoczynałem ponad dwadzieścia  lat temu wywołując filmy w koreksach (kto pamięta jeszcze takie urządzenie) i suszyłem je później przypinając klamerkami do bielizny. Podobnie niewiele osób doświadczyło magicznych chwil spędzonych w ciemni naświetlając papier i obserwując jak na zanurzonym w kuwecie z wywoływaczem powoli pojawiał się obraz.
Nie ważne jest to, że ukończyłem studium fotografii i łódzką Filmówkę oraz to, że po erze fotografii analogowej przyszła era fotografii cyfrowej.
Najważniejsze jest to jak pisała Angela Carter, że fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki.
Każda dobra fotografia obroni się sama, nie jest ważne jakim sprzętem została wykonana. Tu można żartobliwie dodać, że kupno Nikona nie czyni nas fotografami. Stajemy się zaledwie posiadaczami Nikona.
Zapraszam wszystkich serdecznie do obejrzenia mojej galerii. Być może to mnie przypadnie zaszczyt przygotowania dla Was tortu, którego kęsy będziecie mogli smakować przez następne lata.

 

Reportaż ślubny wraz z sesją plenerową to chyba najbardziej popularny temat , decydując się na taki reportaż możecie być pewni, że będzie on przedstawiał najważniejsze i te mniej ważne chwile tego magicznego wydarzenia jakim są zaślubiny. Reportaż taki zwykle ukazuje przygotowania przed ceremonią, ceremonię no i wesele. Fotografuję wszystko i wszystkich a później składam to w jedną spójną historię. Kolejnym elementem zamykającym reportaż jest sesja plenerowa na którą wybieramy sie po ślubie w dogodnym dla Was dniu i miejscach. Przy wyborze miejsc służę pomocą.
Pochodzę z Gdańska ale jestem do dyspozycji na terenie całego kraju. Przed realizacją zlecenia spotykamy się i omawiamy wszelkie szczegóły.

 

 

Sprzęt

Fotografuję pełnoklatkowymi aparatami marki Nikon, używam obiektywów Nikkor oraz Tokina. Jeżeli jest potrzeba to sceny doświetlam lampami błyskowymi Nikon i Nissin. Posiadam zestaw akcesoriów do doświetlania scen w studio i w plenerze. Mam upoważnienie do fotografowania podczas celebracji liturgicznych.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1900 zł
1900 zł

Napisz do fotografa

[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems