Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Alicja

 - fotograf Zgorzelec
Fotografia ślubna Zgorzelec, województwo Dolnośląskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 65
Odsłon: 2090

Oferujemy Państwu filmowe i/lub fotograficzne udokumentowanie przebiegu uroczystości takich jak śluby, wesela, komunie, studniówki oraz innych imprez okolicznościowych i masowych

 

Naszym celem jest uwieńczenie emocji, jakie towarzyszą Państwu w najważniejszych chwilach życia. Dzięki temu każda nasza realizacja jest piękna, niepowtarzalna i wyjątkowa.

 

Z pewnością do najważniejszych chwil życia można zaliczyć ślub, który dla wielu stanowi wspaniały początek największego szczęścia jakim może być wspólne kroczenie przez życie z ukochaną osobą. Ślub to zawsze wydarzenie doniosłe, bardzo ważne, wzruszające, piękne, ale niecodzienne, ponadczasowe i nieodwracalne.
Warto z tego niepowtarzalnego wydarzenia zachować radującą serce, motywującą, a zarazem wzruszającą pamiątkę.
Wykonujemy z uroczystości ślubnych i weselnych na Wasze życzenie reportaż ślubny i film.

 

Rejestracja filmu odbywa w rozdzielczości full HD, ultra HD lub 4K za pomocą dwóch lustrzanek (rejestracja kinowego, wyraźnego obrazu oraz wysokiej jakości dźwięku).
Montaż komputerowy filmu - profesjonalna obróbka wideo z efektami specjalnymi (możliwości takie jak wstawki teledyski wykonane za pomocą After Effects, profesjonalne i w pełni płynne spowolnienia materiału filmowego - slow motion, koloryzacja filmu i inne).

Ponadto na naszą ofertę sklada się realizacja fotoreportażu z  uroczystości ślubnej - wykonanie fotografi w profesjonalny sposób o dużej rozdzielczości, głębi ostrości oraz - a może przede wszystkim - doskonałej jakości. W reportażu - w zależności od jakiego momentu sobie życzycie, aby był on wykonywany – są ujmowane wszystkie najistotniejsze i najciekawsze momenty ślubu i wesela, ale i także pokazana będzie miłość, radość, zadowolenie, wzruszenia, pocałunki oraz początek Waszej wspólnej wspaniałej przygody, którą stanowi życie.


Posiadamy odpowiednie zaświadczenie pozwalające na fotografowanie i filmowanie celebracji liturgicznych.

Zazwyczaj fotografujemy uroczystości ślubne i weselne w okolicach miast: Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec, Bogatynia, Jelenia Góra, Kłodzko, Lubin, Legnica, Lwówek Śląski, Świdnica, Wrocław, Wałbrzych, Zielona Góra i inne w obrębie województwa dolnośląskiego i lubuskiego.

Sprzęt

Zdjęcia oraz filmowanie wykonujemy za pomocą czterech profesjonalnych markowych lustrzanek DSLR (Digital Single Lens Reflex Camera).

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1000 zł
1000 zł

PLENER FOTOGRAFICZNY

400 zł
- album na 30 zdjęć formatu 15x21; - wydruk 30 zdjęć formatu 15x21; - wszystkie zdjęcia w wersji cyfrowej (każde zdjęcie obrobione indywidualnie w Adobe Photoshop) na płycie DVD
400 zł

Napisz do fotografa

 regulamin i politykę prywatności. Klauzula informacyjnaFotograf Alicja, Zgorzelec
Fotograf Alicja, Zgorzelec Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Fotografowie zaangażowani, podczas wesela niewidoczni, ale przy tym cały czas z ręką na pulsie :) Polecamy!
Patryk i Kasia, ślub: 2015-08-15
Wykonanie: DigiHex Systems