Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Agnieszka

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 34

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

Sprzęt

2 aparaty pełnoklatkowe i parę obiektywów stałogniskowych

Opinie o fotografie (3)

Fotograf Agnieszka, Warszawa
Fotograf Agnieszka, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Agnieszka to niezwykle ciepła i sympatyczna fotograf. Angażuje się całym sercem w zbudowanie dobrej atmosfery tak, aby przygotować piękne ujęcia. Mieć przy sobie taką osobę w dniu ślubu to szczęście. W kościele - dyskretna, na weselu - niewidoczna, podczas sesji - podpowiadała co zrobić i gdzie stanąć aby jak najpiękniej uchwycić emocje. W jej zdjęciach widać serce i wielką pasję. Cudne! Polecam wszystkim Państwu Młodym!
Katarzyna Ciechańska, Dariusz Suski, ślub: 2018-07-21
Agnieszka w pełni spełniła nasze oczekiwania pod każdym względem,od początku do końca. Była niemal niewidoczna na przyjęciu weselnym, a zdjęcia są! I to jakie! ;) Polecam wszystkim parom , które z racji swojego debiutu weselnego- nie do końca wiedzą jak odnaleźć się "w blasku fleszy" ;) Agnieszka wyjaśniła wszystko udzielając wyczerpujących instrukcji, tak żebyśmy w trakcie uroczystości wiedzieli jak dobrze współpracować i sprawiła,że czuliśmy się bardziej komfortowo w tym ważnym, choć stresującym dla nas dniu. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy!!! Magda i Mariusz
Magdalena Kierklewicz, Mariusz Chmiel, ślub: 2017-08-26
Pani Agnieszka naprawde kocha swoja prace. Jest niewidoczna podczas wykonywania zdjec , dzieki czemu zdjecia nie sa takie " sztuczne" (ludzie nie pozuja do zdjec).. Z reka na sercu moge polecic pania Agnieszke jako fotografa slubnego (podejmuje sie rowniez wykonania fotoreportazu innych okolicznosci ). Co do ceny : - stosunek ceny do jakosci - na plus -cena mega przystepna. WARTO spotkać sie z ta pania na niezobowiazujace spotkanie i poznac jej portfolio /zadac pytania itp. Agnieszka to jest fotograf z pasją!!!!
Damian Bielski, ślub: 2017-06-17

Zobacz także galerie innych fotografów

mario - fotograf Warszawa

2100 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(19 opinii)
Poleceń: 315
DLA TYCH, CO WIDZĄ RÓŻNICĘ MIĘDZY PSTRYKANIEM A FOTOGRAFIĄ. Zapraszam na profesjonalne sesje zdjęciowe w blasku studyjnych fleszy :) Będę ...

Michał - fotograf Warszawa

1400 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 141
Zapraszam do zapoznania się z moim dorobkiem oraz jeszcze bardziej zapraszam do kontaktu.

Andrzej - fotograf Warszawa

2250 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 268
Przez obiektyw aparatu widzę więcej niż w rzeczywistości. Zapraszam do poznania mojego warsztatu i oglądnięcia fotografii.
Wykonanie: DigiHex Systems