Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Agnieszka Sandra

 - fotograf Bydgoszcz
Fotografia ślubna Bydgoszcz, województwo Kujawsko-Pomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 67

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2700 zł
2700 zł

Sprzęt

Zdjęcia ślubne wykonujemy na nowoczesnym sprzęcie, urządzeniach i akcesoriach fotograficznych firmy NIKON. W obecnych czasach fotograf ślubny musi posiadać talent, doświadczenie, ale i też profesjonalny sprzęt i wszelkie urządzenia fotograficzne.

Posiadamy własne studio fotograficzne i introligatornię . Książki i albumy w których zamykamy Wasze wspomnienia są pod naszą kontrolą , powstają w naszej manufakturze.

Nigdy nie korzystamy z gotowych wzorów. Wszystko od początku do końca jest wykonane przez nas ręcznie i personalizowane do granic możliwości .

Opinie o fotografie (2)

Fotograf Agnieszka Sandra, Bydgoszcz
Fotograf Agnieszka Sandra, Bydgoszcz Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Moglibyśmy napisać długą, pełną peanów opinię o profesjonalizmie, bezproblemowym i miłym kontakcie, sympatii nawiązanej w jednej chwili z fotografikami Wojtkiem i Pauliną i ich obecności wszędzie tam gdzie trzeba (i nie tylko). Ale tak naprawdę jedno jest ważne-z tej ogromnej ilości fantastycznych zdjęć które otrzymaliśmy przebija wielka pasja ukazywania życia, zdarzeń, momentów, szczegółów-istotnych czasem tylko dla niektórych, ale bezbłędnie wychwyconych. Na naszej rockandroll'owej imprezie-niekonwencjonalnej, spontanicznej i nieco chaotycznej wykonali fantastyczną robotę, ukazując całe radosne szaleństwo jakie miało miejsce. Wojtek tylko żałuje, że nie miał okazji do dłuższego pobuszowania w słodkim barze (słodkości robiła Panna Młoda)-może uda nam się mu to jeszcze kiedyś wynagrodzić :) W trakcie oglądania zdjęć spadaliśmy z krzeseł ze śmiechu (nie wiemy, czy to dobra rekomendacja :)), ale może właśnie o to chodzi-o czystą radość z własnego ślubu i wesela? Oni ją pokazali.
Anna Bogdali, Grzegorz Balicki, ślub: 2012-09-08
pełen profesjonalizm!fotografowie byli zawsze na czas, zawsze w odpowiednim miejscu, plener pełen inwencji twórczej. zdecydowanie polecamy!
Dominika i Piotr Włodarczak, ślub: 2011-07-30

Zobacz także galerie innych fotografów

Paulina - fotograf Bydgoszcz

1900 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(12 opinii)
Poleceń: 167
Lubię robić zdjęcia... A najbardziej, jeśli mogę nimi sprawić radość innym ludziom. Zapraszam do mojej galerii.

Dariusz - fotograf Bydgoszcz

2500 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 3
Absolwet Akademii Sztuk Pięknych w Toruniu. Laureat - DEBUTS 2015 - 50 najlepszych debiutujących fotografików z Polski.

Bartosz - fotograf Bydgoszcz

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(2 opinie)
Poleceń: 19
Fotografia to moja pasja, możliwość wykonania dla Was reportażu z jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu to dla mnie ...
Wykonanie: DigiHex Systems