Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Agata

 - fotograf Mińsk Mazowiecki
Fotografia ślubna Mińsk Mazowiecki, województwo Mazowieckie

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1850 zł
1850 zł

sesja narzeczeńska

500 zł
Dlaczego sesja narzeczeńska? Żeby się lepiej poznać, żeby polubić obiektyw i poczuć się pewniej w Dniu Ślubu. Sesja narzeczeńska pomaga też wybrac fotografa ślubnego, który uwieczni Wasze Chwile w Dniu Ślubu. Świetna pamiątka dla przyszłej Pary Młodej :) Zdjęcia mozna wykorzystać do ciekawych prezentacji na weselu, wienitek i wielu wielu innych zastosowań :) Ceny zaczynają się juz od 500 zł za sesję.
500 zł

reportaż ślubny

1850 zł
Cena reportażu ślubnego rozpoczyna się od 1850 zł za pełen reportaż: przygotowania i błogosławieństwo, ceremonia w kościele lub USC, życzenia oraz przyjęcie weselne wraz z udostępnieniem co najmniej 350 zdjęć po obróbce. Aby poznać szczegóły dotyczące innych pakietów proszę o kontakt :)
1850 zł

Sprzęt

Podstawowym aparatem jakiego używam jest Nikon D610. Ciągle poszukuję nowych, ciekawych obiektywów. Najnowszy zakup: kultowy Helios 44M :)

Opinie o fotografie (0)

[ brak komentarzy ]

Zobacz także galerie innych fotografów

mario - fotograf Warszawa

2100 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(19 opinii)
Poleceń: 303
DLA TYCH, CO WIDZĄ RÓŻNICĘ MIĘDZY PSTRYKANIEM A FOTOGRAFIĄ. Zapraszam na profesjonalne sesje zdjęciowe w blasku studyjnych fleszy :) Będę ...

Patryk - fotograf Płock

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(8 opinii)
Poleceń: 66
Mam możliwość zatrzymania tej jedynej i niepowtarzalnej chwili Państwa ślubu. Moje zdjęcia zawsze przywrócą czar wspomnień, za każdym razem, gdy ...

Andrzej - fotograf Warszawa

2250 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 268
Przez obiektyw aparatu widzę więcej niż w rzeczywistości. Zapraszam do poznania mojego warsztatu i oglądnięcia fotografii.
Wykonanie: DigiHex Systems