Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Adam i Sylwia

 - fotograf Szczecin
Fotografia ślubna Szczecin, województwo Zachodniopomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 90

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3300 zł
3300 zł

Sprzęt

Wykorzystujemy następujący zestaw sprzętowy:

  • 2 x Canon 5d Mark III
  • Canon 24 1.4 L
  • Canon 35 1.4 L
  • Canon 135 2.0 L
  • 2 x Canon 70-200 2.8 L
  • 2 x Canon 580 EX II
  • Przenośne oświetlenie studyjne

Opinie o fotografie (6)

Fotograf Adam i Sylwia, Szczecin
Fotograf Adam i Sylwia, Szczecin Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Polecam w 100 procentach. Fotograf byl wszedzie gdzie byc powinien a przytym nie bylo go widac. Profesjonalne podejscie do usługi i do klienta. Profesjonalny makijaż dobrany indywidualnie do klientki.
Katarzyna Sekula Daniel Wielopolski, ślub: 2015-07-25
Adam jest kreatywnym, dynamicznym i odpowiedzialnym fotografem. Polecam go bez żadnych obaw. Zdjęcia które robił u nas na weselu wyszły świetne. Widać że rozumie młodych i dopasowuje się do ich charakteru a także do atmosfery uroczystości. Dba o to by na zdjęciach były uwiecznione chwile i osoby ważne, chwytające za serce... Mówiąc krótko, polecam szczerze!
Tomasz Tomaszewicz, ślub: 2014-08-29
Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, które zrobił nam fotograf . Będziemi go wszystkim wkoło polecać, naprawdę warto. Zdjęcia sa niebanalne i bardzo dopracowane. Świetna współpraca, doskonały kontakt - we wszystkich sprawach można było się dogadać.
Agnieszka i Adrian, ślub: 2013-08-17
Bardzo profesjonalny fotograf. Zdjęcia wyszły piękne - potrafi uchwycić chwilę na zdjęciu. Bardzo sympatyczny, w każdym temacie można się dogadać i z pewnością jeszcze wiele razy skorzystamy z jego usług. Wszystkim gorąco polecamy!!!
Ola i Konrad, ślub: 2011-08-20
Wspaniała współpraca (z nami - młodymi - oraz z kamerzystą), otwartość na nowe pomysły, oryginalne ujęcia (przygotowania, ceremonia, wesele i plener). Fantastyczne zdjęcia zarówno dla "babci na kredens" jak i do niepowtarzalnego albumu dla młodych. Pokazują szał przygotowań, powagę ceremonii, dynamikę, frywolność i radość zabawy weselnej. Żadnych kłopotów przy rozliczeniu ani żadnych podejrzanych umów (np. dodatkowe pieniądze za każdą odbitkę itd.). Błyskawiczna realizacja zamówienia. Godni polecenia każdemu. Jeśli ktoś chciałby zapytać o coś więcej, proszę pisać, miałem swoje wesele 17/07/2010.
Marta i Patryk, ślub: 2010-07-17
Gorąco polecamy fotografów Adama i Tomka, pełen profesjonalizm, przepiękne zdjęcia Sprawna i bezproblemowa współpraca. Fotografowie podchodzą indywidualnie do tematu przez co zdjęcia są unikatowe i niepowtarzalne. Jesteśmy bardzo zadowoleni że mogliśmy z nimi współpracować przez co mamy przepiękną sesję i pamiątkę do końca życia. Adam i Tomek na pewno przyczynili się do tego że nasze wesle będzie niezapomniane. Gorąco polcamy
Anna Szarłowska, Brzegorz Stępkowski, ślub: 2010-04-24

Zobacz także galerie innych fotografów

Łukasz - fotograf Szczecin

3500 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 0
Od Ponad 8 lat jestem aktywnym fotografem ślubnym, który na fundamentach zdobytego doświadczenia oraz przy pomocy ciekawego widzenia fotograficznego zapamiętuje ...

Bartosz - fotograf Szczecin

2700 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 0
Nieprzerwanie istniejemy od 1990 roku. Fotografią zajmował się już nasz tata, który z biegiem lat przekazał firmę i umiejętności.

Karolina - fotograf Szczecin

4000 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 23
Fotografia ślubna to gra symbolami. Z uroczystości ślubnej wykonam Państwu wspaniałe zdjęcia, gdzie wszystkie najważniejsze, wzruszające i ciekawe momenty utrwalę ...
Wykonanie: DigiHex Systems