Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Adam

 - fotograf Białystok
Fotografia ślubna Białystok, województwo Podlaskie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 31
Odsłon: 1012

WITAM

Są rzeczy, które musicie o mnie wiedzieć, jeśli chcecie bym pracował dla Was jako fotograf ślubny. Powinniśmy się bliżej poznać, gdyż emocje, które chcę uwiecznić, to coś bardzo intymnego.Fotografia ślubna nie może być przykrym obowiązkiem. Łatwiej otworzyć się przed osobą, którą znamy. Moja obecność w tak wyjątkowym dniu będzie wówczas bardziej naturalna. Będę z Wami całym sercem, a nie tylko dla Was. Fotograf ślubny jest osobą, z

którą spędzicie kilkanaście najważniejszych godzin w Swoim życiu i musi to być osoba rozumiejąca Wasze potrzeby.

 

I MUSICIE WIEDZIEĆ COŚ JESZCZE …

… na pewno wzruszę się na Waszym ślubie. To niezwykle piękny moment, kiedy para ludzi pełna miłości i szczęścia przyrzeka sobie dozgonną wierność. Dlatego fotografia ślubna jest dla mnie szczególnie ważna. Jeśli jesteście jedną z takich par, chcę sfotografować Wasz ślub. Chcę tam być z Wami.

 

 

Moja oferta przedstawia się w ten sposób, że w dniu ślubu  jestem do dyspozycji Pary Młodej od godziny 11 rano do 1 w nocy. W tym czasie możemy zaplanować przygotowania u kosmetyczki i w domu, błogosławieństwo, ceremonię, wesele itp - wszystko wg uznania Pary Młodej.
Sesja plenerowa w ciągu dwóch miesięcy od dnia ślubu.

Pakiet obejmuje:

 • 14 godzin reportażu ślubnego
 • sesję plenerową
 • 200 zdjęć na płycie DVD - starannie wyselekcjonowanych, poddanych obróbce i retuszowi
 • 100 odbitek w formacie 15x23cm w pudełku.
 • płyta DVD zawierająca wszystkie (minimum 800) pozostałe udane ujęcia po podstawowej obróbce

  Obecnie cena takiego pakietu wynosi 2490 zł .Droższymi opcjami jest fotoksiążka bądź wyklejany album - cena zależy od wybranej ilości stron/odbitek.

  Jako gratis proponuję przedślubną sesję zaręczynową/narzeczeńską w Białymstoku lub najbliższej okolicy. Sesja taka ma na celu zapoznanie się z moim sposobem pracy oraz końcowymi efektami. Uzyskane zdjęcia można wykorzystać do zaprojektowania zaproszeń, przygotowania pokazu slajdów na weselu itd itp. Wcześniejsze oswojenie się z fotografem ma ogromny wpływ na końcowy efekt reportażu ślubnego. Dla mnie to bardzo ważny element, dlatego do swej oferty włączyłem sesję narzeczeńską jako gratis, aby każda para z tego skorzystała. 

  Ostateczna rezerwacja terminu następuje w momencie podpisania umowy i wpłacenia 200zł zaliczki.
  Koszt mojego dojazdu poza Białystok na reportaż ślubny i plener liczony jest wg stawki 1zł/km.

 

 

 

 

Sprzęt

2 x body Canon 5D - pełna klatka

obiektywy systemowe Canona 

lampy błyskowe

dyfuzory

statywy

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2490 zł
2490 zł

PAKIET PODSTAWOWY

2490 zł
Pakiet obejmuje: - 14 godzin reportażu ślubnego (od 11 do 1 w nocy) - sesję plenerową innego dnia - 200 zdjęć na płycie DVD - starannie wyselekcjonowanych, poddanych obróbce i retuszowi - 100 odbitek w formacie 15x23cm w pudełku. - płyta DVD zawierająca wszystkie (minimum 800) pozostałe udane ujęcia po podstawowej obróbce
2490 zł

Napisz do fotografa

[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems