Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Zdjęcia ślubne w stolicy Podhala

2019-01-14
Plener w stolicy Podhala
Sesja plenerowa w Zakopanem : Morskie Oko, Czarny Staw Gąsienicowy, Czarny Staw pod Rysami, Hala Kondratowa,kaplica Św. Anny na Płazówce  , polana głodówka, każde z tych miejsc jest przepiękne, wyjątkowe. Niezależnie od tego gdzie będzie się odbywać Wasza sesja na pewno będziecie mieć niepowtarzalną pamiątkę na całe życie i z radością będziecie wracać do tych chwil.

Opracowanie
Fotograf Tomasz Poznań

Są na świecie miejsca wyjątkowe i z pewnością zaliczają się do nich Tatry. Marzeniem każdej Pary Młodej to sesja ślubna w górach. Niezapomniane widoki, malownicze krajobrazy, zarys gór będą wspaniałym tłem dla Waszej sesji ślubnej. Tatry to chyba najpiękniejsze i najwspanialsze miejsce na sesje zdjęciową i plener ślubny. Znajduje się tam wiele miejsc, które uczynią Wasz plener wyjątkowym. Potęga gór zachwyci każdą osobę , która obejrzy Wasze zdjęcia. Nie da się tego opowiedzieć, opisać słowami dlatego tak często Pary Młode decydują się na zdjęcia w scenerii gór.

Sesja zdjęciowa z Czarnym stawem Gąsienicowym w tle

Jednym z magicznych miejsc jest Czarny staw Gąsienicowy , wiecznie płaska tafla stawu nad którą górują szczyty Orlej Perci twarzą niespotykany widok na którego tle pary młode uwieczniają niesamowite chwile.

Sesja zdjęciowa z Czarnym stawem Gąsienicowym w tle 1


Sesja plenerowa w Morskim Oku

To miejsce bez którego nie obędzie się żadna sesja -klasyka wśród najbardziej fotografowanych miejsc. Większość Par Młodych zaczyna właśnie od tego miejsca swoją sesję plenerową . Otaczające jezioro Góry tworzą niesamowite odbicia w wodzie, które współtworzą bajkowy klimat zdjęć. Obchodząc jezioro dookoła co chwila zauważamy różnorodne niesamowite widoki w tle ze przepięknym schroniskiem.

Sesja plenerowa w Morskim Oku 1


Czarny Staw pod Rysami - pomysł na plener ślubny

Drogę do tego miejsca jest dość wymagająca ale widoki, które widzą Pary Młode po wejściu oraz zdjęcia które potem oglądają wynagradzają trud wędrówki.
Roztaczająca się panorama na schronisko , widok dwóch stawów jednocześnie są uwieczniane na fotografiach i najczęściej prezentowane znajomym.

Czarny Staw pod Rysami - pomysł na plener ślubny 1

Czarny Staw pod Rysami - pomysł na plener ślubny 2


Zdjęcia ślubne w kaplicy Św. Anny na Płazówce

Kościółek , który mieści zaledwie kilkanaście osób posiada niesamowity klimat. Wiele Par Młodych decyduję się właśnie na to miejsce aby powiedzieć sobie sakramentalne „tak”.
Po wyjściu z Kościoła pojawia się malowniczy widok, który zachwyca każdego z gości oraz skłania do zrobienia sesji.

Zdjęcia ślubne w kaplicy Św. Anny na Płazówce 1

Zdjęcia ślubne w kaplicy Św. Anny na Płazówce 2


Droga na karb, dość wymagająca ale jednocześnie piękna widokowo trasa skłania do ciągłego zatrzymywania się aby szukać kadrów, które na zawsze pozostaną w albumie pary młodej.

Droga na karb 1


Polana Głodówka - miejsce na sesję

Jedna z piękniejszych panoram tatr, która zachwyci najbardziej wymagających nowożeńców, niesamowity widok rozciągający się ze schroniska zachwyca oczy każdego kto się tam pojawi.

Polana Głodówka - miejsce na sesję 1

Opracowanie
Fotograf Tomasz Poznań

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems