Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesje plenerowe w okolicach Katowic

2019-02-12
Ogromny teren Aglomeracji Śląskiej daje parom młodym szeroki wachlarz na sesję plenerową. Zaczynając od licznych zamków, parków, czy terenów miejskich po niedaleko oddalone góry, jeziora czy nawet pustynie Błędowską. Wszystko zależy od nowożeńców w jakim klimacie chcą się odnaleźć na zdjęciach, to ma być Wasza osobista historia, do której będziecie wracać po latach z sentymentem.

Opracowanie
Fotograf Patryk Katowice


Sesja ślubna - Pustynia Błędowska

Miejsce rozciągające się od Błędowa ( dzielnica Dąbrowy Górniczej ) po Klucze. Tereny wokół Pustyni Błędowskiej to niezliczone lasy i przepiękne alejki leśne, które mają niesamowity urok. Sama Pustynia ma niecałe 10 km długości i 4 km szerokości co daje dużo przestrzeni na przepiękne ujęcia. Teren jest bardzo spokojny, przez co nadaje bardzo intymny charakter zdjęć, idealne dla par młodych, którym zależy na spokoju i dyskrecji. Idealne miejsce na rozłożenie pikniku i zrobieniu zdjęć przy zachodzie słońca.

Zdjęcia na Zamku w Mosznie

Moszna położona jest na szlaku komunikacyjnym łączącym Prudnik z Krapkowicami. Pałac niczym z Disneylandu na każdym robi ogromne wrażenie. Jeżeli chcesz poczuć się niczym królewna na zamku, to idealne miejsce dla Ciebie! Zielone tereny wokół zamku, dają dużo możliwości na niepowtarzalne ujęcia ślubne i przepiękną pamiątkę w albumie.

Sesja ślubna - Ogrody Kapias

W Ogrodach Kapias znajdują się liczne ławeczki, altanki, zaciszne miejsca, oraz zielone zakątki, w których wychodzą magiczne zdjęcia.
Ogromna ilość terenów zielonych w jednym tak dobrze zorganizowanym miejscu, będzie dobrą opcją dla Par Młodych, którzy cenią sobie kontakt z naturą. Tematyczne alejki, pomogą przenieść się w różne rejony na Świecie np. tematyczne ogrody japońskie, fińskie, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Opracowanie
Fotograf Patryk Katowice

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems