Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesja zdjęciowa w okolicach Wrocławia

2019-01-15
Jezioro Bystrzyckie, czyli inaczej zalew w Zagórzu Śląskim to miejsce warte odwiedzenia nie tylko ze względu na sesje zdjęciowe. Miejsce to jest minimalistyczną kompozycją łączącą uczucie nadmorskiego wypoczynku z powiewem górskiego powietrza i to niedaleko od Wrocławia. W sezonie letnim małe plaże tętnią życiem a domki i hotele nad zalewem stanowią ciekawą bazę dla wypraw w pobliskie góry Sowie. W hotelu „Maria Antonina”, który jest położony nad brzegiem jeziora, regularnie organizowane są przyjęcia weselne, a tuż obok pod lasem w małej zabytkowej kapliczce przeżyć można również uroczystość ślubną w stylu „boho”.

Opracowanie
Fotograf Małgorzata i Łukasz Wrocław

Sesja zdjęciowa nad Jeziorem Bystrzyckim

Zagórze Śląskie, a konkretnie teren nad Jeziorem Bystrzyckim, to jedno z ponadczasowych miejsc, które ujmuje fotografów różnorodnością kadrów lub zachęca do ciekawego spędzenia czasu. Bez pokonywania wielu kilometrów możemy odwiedzić tam zaporę wodną, piękny górzysty las ze szlakami nad wodą, plażę, a nawet zamek. Po udanej sesji zatrzymamy się w równie malowniczych miejscach na omówienie szczegółów lub posiłek. Każda pora roku wygląda tam obiecująco.

Spacerując ścieżką po zaporze wodnej, wchodzimy pomiędzy strome zbocze tamy a piękny widok spokojnej wody z górami w tle. Jest to obraz rzadko spotykany i stanowi idealne tło do zdjęć w każdą pogodę. Widać stąd zabytkowy, odrestaurowany w luksusową biel pensjonat „Fregata”. Idąc dalej staniemy przed wyborem szlaku do zamku lub plaży położonej koło domu weselnego „Maria Antonina”. Zamek Grodno to obiekt wysoce fotogeniczny. Godną uwagi jest wysoka wieża, z której widok rozpościera się na całe jezioro. Natomiast na plaży mamy możliwość wynajęcia pływających łabędzi albo nawet małego statku.

Po udanej sesji możemy udać się na posiłek do jednego z wcześniej wymienionych miejsc, lub przejść się szlakiem albo drogą w stronę podnóża zalewu do restauracji „Zagroda” . Tutaj, podobnie jak w „Marii Antoninie”, możemy kontynuować sesję, wykorzystując artystycznie skomponowane wnętrza, które przygotowali dla zmęczonych podróżą gości właściciele.
 

Opracowanie
Fotograf Małgorzata i Łukasz Wrocław

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems