Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesja plenerowa - Zamek w Baranowie Sandomierskim oraz Góra Miedzianka

2019-02-07
Sesja ślubna dla Młodej Pary to niezapomniana pamiątka. To fotograficzna opowieść o uczuciach dwojga zakochanych ludzi. Wybór miejsca na sesję jest bardzo ważny, chociażby dlatego by małżonkowie czuli się swobodnie i ukazali uczucia jakimi siebie darzą co zaprocentuje wspaniałymi emocjami uwiecznionymi na fotografiach. Staszów jest otoczony lasami, które świetnie pasują do klimatycznych sesji, jednak kilka kilometrów dalej znajduje się pasmo Gór Świętokrzyskich, a także liczne zamki i pałace z różnych okresów czasu co daje spore możliwości do wykonania ciekawych, zróżnicowanych sesji ślubnych.

Opracowanie
Fotograf Przemysław Staszów

Sesja zdjęciowa - Zamek w Baranowie Sandomierskim

Zdecydowanie dobrym miejscem na sesję ślubną są zabytkowe zamki i pałace. Jednym z nich jest zamek w Baranowie Sandomierskim. Jest to miejsce często wybierane przez pary młode ze względu na jego elegancki charakter. Zamek ten to dawna rezydencja magnacka. Został wzniesiony pod koniec XVI wieku na miejsce średniowiecznego dworu rycerskiego. Zamek w Baranowie Sandomierskim nazywany jest „Małym Wawelem”, gdyż został ukształtowany na wzór królewskiego Wawelu w Krakowie. Kolumny, balkony i krużganki – architektura jest urokliwa i dodaje magii fotografiom.

Plener na Górze Miedzianka

Góra Miedzianka to jeden ze szczytów w Górach Świętokrzyskich. Wapienne skały na szczycie z którego rozciąga się rozległa panorama stanowią świetną lokalizację do górskich sesji ślubnych. Zdjęcia wykonane popołudniu, wykorzystując słoneczną pogodę i wietrzne warunki panujące na górze dają fantastyczne efekty. Urokliwe światło dodaje zdjęciom magii. Góra Miedzianka nazywana często „małą jurą krakowsko-częstochowską” stanowi ciekawą alternatywę dla Par Młodych i fotografów chcących wykonać zdjęcia w podobnym klimacie.

Opracowanie
Fotograf Przemysław Staszów

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems