Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Sesja plenerowa - Bielsko-Biała i okolice

2019-01-03
Plener w Bielsku-Białej
Nieodłączną częścią ślubu jest sesja zdjęciowa. Dekadę temu królowała sesja studyjna, dziś pary młode odchodzą od niej na rzecz sesji w plenerze. Jak dobrze wybrać miejsce pleneru? To zależy od Waszych preferencji, pory roku i czasu: Jeśli planujecie sesję w dniu ślubu wówczas musicie miejsce wybrać blisko sali tak aby jak najmniej czasu tracić na przejazdy. Chciałbym Wam zaproponować trzy moje ulubione miejsca: - Jezioro Żywieckie - Bielską Starówkę - ogrody "u Kapiasa"

Opracowanie
Fotograf Robert i Arek - Bielsko-Biała

Zdjęcia ślubne w Ogrodach u Kapiasa

Zacznę o tego ostatniego, bo to absolutnie moje ukochane miejsce do plenerów ślubnych.
Ogrody u Kapiasa mieszczą się w Goczałkowicach nieopodal Bielska. Na co dzień można tam przyjechać z ukochaną na spacer, który zakończycie pysznym posiłkiem w restauracji. Wejście na tern ogrodów jest bezpłatny. Nie dotyczy to jednak sesji za które trzeba zapłacić w kasie ogrodów 123 zł, w zamian jednak otrzymujemy bajeczne miejsca do fotografii. Wystarczy przejść kilka kroków by znaleźć się w innej scenerii; mostki, oczka wodne, włoskie podwórko, ogrody angielskie, wiejska chata wszystko jest na wyciągnięcie ręki bez konieczności uciążliwych i czasochłonnych przejazdów.

Zdjęcia ślubne w Ogrodach u Kapiasa 1

Zdjęcia ślubne w Ogrodach u Kapiasa 2

Zdjęcia ślubne w Ogrodach u Kapiasa 3

Zdjęcia ślubne w Ogrodach u Kapiasa 4

Sesja plenerowa na Bielskiej Starówce

Bielska Starówka - opcja wręcz doskonała dla plenerów w dniu ślubów. Klimatyczne, odrestaurowane alejki,  stoliczki przy kafejkach jeden spory minus to fakt, że popołudniami  na głównym placu  jest mnóstwo ludzi, którzy korzystają z klimatu starego miasta, zawsze więc zostają wąskie uliczki dochodzące do rynku - jest w czym wybierać

Sesja plenerowa na Bielskiej Starówce 1

Sesja plenerowa na Bielskiej Starówce 2

Sesja plenerowa na Bielskiej Starówce 3

Sesja plenerowa na Bielskiej Starówce 4

Plener nad Jeziorem Żywieckim

Jezioro Żywieckie - malowniczo położone jeziorko otoczone górami. Wspaniała opcja dla jesiennych sesji , gdy można malownicze góry oddać jako tło dla pary młodej. Zlokalizowane na brzegach przystanie są idealnym miejscem aby wejść na żaglówki i wykorzystać ich romantyczny charakter. Minusem może niestety być kapryśna pogoda i nieoczekiwane mgły lub wiatry. Mgiełki można jeszcze wykorzystać jako aurę tajemniczości do kilku zdjęć ale zdarzała nam się już uciekać znad jeziora gdyż wiatr działał destrukcyjnie na fryzurę pań młodych ;-)

Znad jeziorka blisko jest również na Żar skąd można zrobić zdjęcia wykorzystując panoramę gór, można podjechać na Matyskę lub wejść w las na Przegibku - rozwiązań jest naprawdę wiele

Plener nad Jeziorem Żywieckim 1

Plener nad Jeziorem Żywieckim 2

Plener nad Jeziorem Żywieckim 3

 

Opracowanie
Fotograf Robert i Arek - Bielsko-Biała

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems