Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Oświetlenie schodowe RGBW na Twoich schodach – nowoczesność na wyciągnięcie ręki

2020-11-09
Oświetlenie schodowe powinno łączyć w sobie wiele funkcji. Musi być przede wszystkim funkcjonalne, bezpieczne, wygodne w codziennym użytkowaniu. Nie oznacza to jednak, że nie należy zwracać uwagi na jego aranżacje czy nowoczesny design. Dwa w jednym, czyli funkcjonalność i estetykę znajdziemy w nowoczesnych systemach oświetlenia LED.

Systemy oświetlenia schodowego LED RESTAN dostępne są w kompletnych zestawach gotowych do samodzielnego montażu. Użytkownicy mają do wyboru zestawy oświetleniowe dopasowane do szerokości stopni oraz ich liczby, dzięki czemu można zamontować taśmę LED do każdego stopnia. W ten sposób uzyskujemy kompleksowe oświetlenie, które równomiernie oświetla całe schody, nie pozostawiając zacienionych miejsc.

Taśmy LED do Oświetlenie schodowe są elastyczne, funkcjonalne, wykonane z wysokiej jakości paska, na którym równo ułożono nieduże diody LED. Taśma jest prosta w montażu, można ją bezproblemowo przykleić nawet na taśmę dwustronną.

Nowoczesne taśmy LED dostępne są w kolorze zimnej lub ciepłej bieli, a także w kolorach niebieskim, zielonym i czerwonym. Ciekawym rozwiązaniem są również taśmy RGBW, które łączą w sobie czerwony, zielony i niebieski z bielą. Taki wybór kolorów sprawia, że można tworzyć na schodach ciekawe aranżacje świetlne. Dzięki temu oświetlenie będzie pełniło nie tylko funkcje praktyczne, ale również może stać się ciekawym elementem aranżacyjnym wnętrza. Taśmy LED na schodach można programować dzięki inteligentnym sterownikom. Każdy użytkownik może więc wybrać sobie takie efekty świetlne, które będą mu najbardziej odpowiadały. W poszukiwaniu najciekawszej aranżacji oświetlenia schodowego warto jednak zadbać o to, by efekty świetlne były nie tylko pomysłowe i przyciągające spojrzenia, ale również by dobrze doświetlały klatkę schodową i zapewniały bezproblemowe poruszanie się po niej. Nigdy nie należy stawiać wyłącznie na efekt aranżacyjny oświetlenia kosztem bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems