Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Naturalna sesja narzeczeńska w plenerze

2019-01-28
Plener w Warszawie
Sesja zaręczynowa to świetne rozwiązanie dla przyszłych par młodych. Pozwala zapoznać się bliżej z systemem pracy fotografa oraz oswoić się z aparatem, dzięki czemu w dniu ślubu nie ma stresu i skrępowania związanego z wszechobecnym obiektywem. Zdjęcia w wyjątkowych plenerach dodają zdjęciom magicznego klimatu i sprawiają, że narzeczeni mogą poczuć się jakby byli na pikniku czy na wakacyjnym spacerze.

Opracowanie
Fotograf Martyna i Piotrek Warszawa

Sesja narzeczeńska nad Wisłą

Jeśli marzy Wam się sesja zdjęciowa na plaży, nad wodą ale nie macie możliwości wyjazdu nad morze, to nadwiślański brzeg i Wyspy Świderskie są rozwiązaniem idealnym. Wystarczy pojechać ok. 20km na południowy-wschód od centrum Warszawy aby poczuć się jak na wakacjach. Plenerowa sesja nad Wisłą jest bardzo dobrym pomysłem jeśli chcemy mieć zdjęcia w naturalnym, luźnym, niewymuszonym klimacie. Wyspy Świderskie jest to rezerwat przyrody położony niedaleko Warszawy – w gminie Konstancin-Jeziorna. Łączy w sobie plażę, błękitną wodę oraz wydmy z bujną, pełną zieleni roślinnością.

Sesja narzeczeńska nad Wisłą 1

Sesja narzeczeńska nad Wisłą 2

Na tę sesję wybraliśmy styl boho jako motyw przewodni. Wianek na głowie, bose stopy i naturalny, swobodny styl idealnie wpisał się w miejsce tego pleneru. Zachodzące letnie słońce dodawało wyjątkowego klimatu fotografiom. Dlatego zdecydowanie polecamy wybrać się tam na zdjęcia tuż przed zmierzchem w tak zwanej „Złotej Godzinie”. Jest to miejsce nadal dość mało popularne jeśli chodzi o sesje, ale jesteśmy pewni, że jego piękno i wręcz rajski klimat przyciągnie do siebie wielu fotografów i zakochanych par.

Sesja narzeczeńska nad Wisłą 3

Sesja zaręczynowa w lesie

Niecałe pół godziny drogi na zachód od wymienionych wyżej Wysp Świderskich znajduje się kolejny, przepiękny plener. Mowa o Górkach Szymona w Piasecznie. Jest to kolejne miejsce łączące w sobie kilka propozycji widokowych - las, wydmy, łąki oraz stawy. Dzięki swojej różnorodności krajobrazów mamy do dyspozycji szereg ciekawych i naturalnych teł do sesji zdjęciowych. Jedno miejsce, w którym można upolować wiele wyjątkowych kadrów.

Sesja zaręczynowa w lesie 1

Sesja zaręczynowa w lesie 2

Sesja zaręczynowa w lesie 3

Jest to idealna propozycja dla par i fotografów, którzy kochają łono natury i pełne zieleni otoczenie. W okresie letnim miejsce to oferuje nam żywą, soczystą kolorystykę. W środku jesieni zaś możemy zadowolić oko wszystkimi odcieniami brązu, żółci i rudości. Z całą pewnością możemy stwierdzić, że Górki Szymona spełniają wszystkie oczekiwania plenerowe i zachęcają nieskończonością oraz różnorodnością swoich pejzaży. A po skończonej sesji można zrelaksować się przy ognisku lub pływając kajakiem.

Sesja zaręczynowa w lesie 4

Opracowanie
Fotograf Martyna i Piotrek Warszawa

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 4 / 5 , głosów: 6
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza fotografów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems